Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów Warszawa Bielany

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów Warszawa BielanyZacięty zamek w drzwiach naszego mieszkania czy domu budzi zbędny zdenerwowanie i niepokój. Jako profesjonalne pogotowie ślusarskie doskonale znamy stres, jaki odczuwają nasi klienci podczas tego niemiłego wydarzenia i wiemy w jaki sposób go łagodzić: poprzez profesjonalne awaryjne otworzenie drzwi mieszkania.
 
Codziennie dostajemy wezwanie od naszych klientów, którzy potrzebują naszej pomocy związanej z problemem otworzenia zamku. Często zamek zacina się w taki sposób, że ciężko jest go otworzyć, a wszelkie próby kończą się frustracją i jeszcze większym zdenerwowaniem. Nie warto tracić czasu na samodzielne próby otworzenia takiego zamka należy po prostu zadzwonić po pogotowie ślusarskie na Bielanach, które usługę awaryjnego otwierania drzwi przeprowadzi w przeciągu kilku minut całkowicie likwidując problem związany z nieprawidłowym funkcjonowaniem zamka.
 
Zajmujemy się ślusarstwem od lat i posiadamy oddziały ulokowane w praktycznie każdym większym mieście w Polsce. Posiadamy wiele oddziałów w stolicy – jednym z nich jest prężnie działające pogotowie ślusarskie Bielany. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez całą dobę, reagując na informację o incydencie niemal natychmiastowo. Skracamy czas reakcji do minimum i zawsze staramy się naprawić awarię jak najszybciej nie rezygnując z wysokiej jakości świadczonej usługi. Kolejną zaletą skorzystania z awaryjnego otwierania drzwi mieszkań jest konkurencyjna cena, która jest jedną z najniższych na rynku.
 
Jeśli podczas awaryjnego otwierania drzwi okaże się, że potrzebne zamek jest na tyle uszkodzony, że nie może pełnić swojej funkcji w sposób właściwy, nasz ślusarz zaproponuje alternatywne rozwiązanie: wymiana i montaż nowego zamka bądź naprawa (o ile jest opłacalna i nie wpłynie na funkcjonalność). Decydując się na nasze usługi mają Państwo pewność, że zamek odzyska sprawność, a Państwa dom będzie dobrze strzeżony przed nieproszonymi gośćmi. Nasi ślusarze kompleksowo zajmą się przywróceniem zamka do stanu pierwotnego, oferujemy bowiem pełny wachlarz usług ślusarskich.
 
Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Zaufało nam już wielu klientów: właściciele hoteli, przedsiębiorcy, kierownicy fabryk i restauracje. Na co dzień pomagamy także osobom prywatnym, które potrzebują eksperckiej ręki w zakresie m.in. awaryjnego otwierania drzwi.

Świadczymy również inne usługi jak:

- awaryjne otwieranie samochodów
- montaż i wymiana zamków
- naprawa zamków
- ślusarstwo

Wybierając nas, wybierają Państwo solidną firmę, która potrafi rozwiązać każdy problem związany z branżą ślusarską 

Zapraszamy do współpracy - 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami