Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne Otwieranie mieszkań Warszawa Ochota

Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne Otwieranie mieszkań Warszawa OchotaUsługi ślusarskie z zakresu zabezpieczeń i zamków obejmują montaż i wymianę zamków, jak i pomoc przy awariach. Awaryjne otwieranie drzwi w mieszkaniach, biurach, magazynach, witrynach sklepowych to jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług. W takich przypadkach najważniejszy jest czas reakcji, w jakim ślusarze mogą Państwu pomóc.

Pomoc od zaraz
Każdemu zależy na czasie, dlatego nasze Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Ochota pracuje 24 godziny na dobę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji każdego dnia, bez względu czy to dzień pracujący, święto lub inne dni wolne. Możecie do nas dzwonić i umówić usługę w określonym terminie lub wezwać pomoc od razu.
 
Ze względu na potrzebną wiedzę nasi doświadczeni ślusarze i specjaliści od zabezpieczeń biorą ciągły udział w szkoleniach organizowanych przez największych producentów systemów zabezpieczeń w Europie. Awaryjne otwieranie drzwi to nasza specjalność. Nie ma takich drzwi, bram czy zamków, które nie dalibyśmy rady otworzyć.
 
Dzięki specjalistycznym narzędziom wykonujemy nasze usługi starannie i precyzyjnie. Bezszkodowe awaryjne otwieranie to dla nas standard pracy.
 
Kompleksowość Pogotowia Zamkowego w Warszawie oddział Ochota
 
Ponad 20 lat pomagamy naszym klientom w nieprzewidzianych sytuacjach, jak również w planowanych naprawach czy montażach systemów zabezpieczeń. Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Ochota proponuje pomoc w działach:
 
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             naprawa zamków,
–             montaż i wymiana zamków.  
–             ślusarstwo
 
Pomagamy klientom indywidualnym, instytucjom i przedsiębiorstwom. Żadnego klienta nie zostawimy z problemem.

Dyżurujemy przez 24 godziny na dobę, więc dzwoń bez wahania pod numer:  784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami