Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Ursynów

Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa UrsynówJesteśmy pogotowiem ślusarskim, które działa na terenie Ursynowa. Dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców tej okolicy, dojeżdżając do klienta w kilku minut od zgłoszenia, w którym dostaniemy informację o tym, że nasz klient nie jest w stanie dostać się do swojego mieszkania bądź zgubił jedyny dostępny klucz. Wówczas wyruszamy z pomocą, aby przeprowadzić usługę awaryjnego otwierania drzwi mieszkań.
 
Usługa awaryjnego otwierania drzwi mieszkań i domów to jedna z najczęściej wybieranych usług. Nic dziwnego – drzwi mieszkania są używane codziennie wielokrotnie, a więc zarówno zamek, jak i drzwi narażone są na zużycia. W natłoku codziennych spraw często gubimy klucze od mieszkania, czasem gdzieś je po prostu zapodziewając. Jednak prawdziwy stres rodzi się w momencie, kiedy klucz ginie bezpowrotnie, a nam się spieszy. Wówczas do akcji wkracza nasz pracownik, który w kilka chwil przeprowadzi usługę awaryjnego otwierania drzwi mieszkania. W zależności od przyczyny niedyspozycji zamka, nasz ślusarz zaoferuje odpowiednie rozwiązanie: być może będzie potrzebna usługa naprawy zamka, możliwe, że konieczne będzie wstawienie nowego modelu. W przypadku zagubienia klucza nasz ślusarz może zaoferować dorobienie nowej kopii na postawie zamka. Oczywiście zostaną Państwo poinformowani o możliwych działaniach i o kosztach tego typu usług – mogą się one różnić w zależności od powagi problemu i modelu zamku/drzwi.
 
Usługę awaryjnego otwierania drzwi mieszkań należy przeprowadzać fachowo i profesjonalnie. W ślusarstwie nie ma miejsca na amatorszczyznę – wszelkie próby nieprofesjonalnego otwierania drzwi mogą być przyczyną poważnych problemów związanych ze stałym uszkodzeniem mechanizmów, wyrwaniem zamka z zawiasów czy uszkodzeniem drzwi zewnętrznych, które często są bardzo kosztowne. Nie warto więc podejmować samodzielnie prób awaryjnego otwierania – lepiej zaufać fachowcom, którzy zawodowo zajmują się ślusarstwem.
 
Usługę awaryjnego otwierania drzwi oferujemy w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Ponadto jesteśmy czynni przez całą dobę. Jeżeli więc zacięty zamek stał się niespodzianką późnego wieczoru, nie muszą Państwo czekać do rana, aby zgłosić problem związany z zaciętym zamkiem.
 
W przypadku konieczności wymiany zamka nasi ślusarze polecą Państwu kilka rozwiązań przedstawiając takie solidne marki jak Gerda, Motturo czy Keso. Rozwiązania będą oczywiście przedstawiały zadowalający Państwa pułap cenowy i odpowiadać będą Państwa wymaganiom.

Świadczymy również inne usługi:

- awaryjne otwieranie samochodów
- montaż i wymiana zamków
- naprawa zamków
- ślusarstwo

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług ślusarskich na warszawskim Ursynowie. Telefon 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami