Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne Otwieranie zamków mieszkań Warszawa Wola

Awaryjne Otwieranie zamków mieszkań Warszawa WolaZacinający się zamek lub zablokowane drzwi.
Awaria ma to do siebie, że zdarza się w momencie najmniej oczekiwanym. Każdy z nas zna kogoś komu zablokowały się drzwi, zaciął się zamek lub złamał się klucz. W takich momentach potrzebny jest ślusarz, który przeprowadzi operację zwaną awaryjnym otwieraniem drzwi. Dzwonimy po pomoc, a ślusarz zjawia się po paru godzinach, a nam cały plan dnia padł w gruzach. Czy można coś na to poradzić? A co w sytuacji, gdy nasze drzwi posiadają lepsze zabezpieczenie niż zamek z wkładką? Patentowe systemy zabezpieczeń wymagają wiedzy specjalisty. W dodatku osiedlowy ślusarz, pomimo doświadczenia, zwykle ma standardowe narzędzia, które pamiętają jeszcze poprzedni ustrój. Dzięki nim awaryjne otwieranie drzwi zmieni się w wymianę drzwi. Jak wybrnąć z takiej sytuacji?

Profesjonalna pomoc
W sytuacjach kryzysowych, jakie opisaliśmy, najlepiej wezwać nowoczesną firmę, jaką jest Pogotowie Zamkowe w Warszawie, oddział Wola.
 
Dla każdego wzywającego pomocy, spełnione są następujące warunki:
 
1.            Czas
 
Szybkość reakcji naszych specjalistów wyznacza standardy konkurencji. Bardzo ważną sprawą jest to, że pracujemy przez 24 godziny na dobę. Pomożemy w każdym przypadku o każdej porze. Bez znaczenia jest dzień. Można do nas dzwonić w święta, dni wolne i każdy inny dzień.
 
2.            Jakość

Dzięki dużemu doświadczeniu naszych specjalistów od zamków i systemów zabezpieczeń, jak również szerokiej wiedzy zdobywanej na ciągłych szkoleniach, potrafimy otworzyć każde drzwi, bramę czy witrynę. Szkolenia, w których nasi ślusarze i specjaliści biorą udział, organizowane są w oparciu najwyższe i najnowocześniejsze standardy.
Drugą sprawą są nasze narzędzia. Pracujemy wyłącznie na nowoczesnych, profesjonalnych i opatentowanych narzędziach. Dzięki nim wykonujemy nasze usługi precyzyjnie, starannie i bez dodatkowych uszkodzeń.
 
Awaryjne otwieranie drzwi to jedna z naszych specjalności. Inne nasze usługi ślusarskie to :

–             awaryjne otwieranie drzwi mieszkań,
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             naprawa zamków,
–             montaż i wymiana zamków.  
–             ślusarstwo

Dyżurujemy całą dobę.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Wola działa pod numerem 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami