Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i Wymiana zamków Warszawa Gocław

Montaż i wymiana zamków Warszawa GocławMontaż zamków to usługa ślusarska, którą warto powierzyć profesjonalistom, bowiem od wiedzy i doświadczenia osoby, która zajmuje się montowaniem zamka zależy bezpieczeństwo mieszkańców domu. Ślusarz z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem będzie w stanie przeprowadzić tego rodzaju zlecenie przede wszystkim prawidłowo, aby zamek zapewniał maksimum ochrony, by się nie zacinał, nie poluzował i służył jak najdłużej mieszkańcom. Najlepszych specjalistów w warszawskiej dzielnicy Gocław znajdą Państwo w naszym Pogotowiu ślusarskim.
Zakładaniem zamków zajmujemy się od lat. W tym czasie zamontowaliśmy tysiące zamków w drzwiach mieszkań, domów, w instytucjach publicznych, w biurach, hotelach, sklepach oraz innych firmach. Naszym klientom doradzamy rozwiązania, które zapewnią najwyższy stopień bezpieczeństwa ich mienia, klientów oraz pracowników. Zawsze, gdy poszukują sprawdzonego ślusarza do wykonania zlecenia wracają do nas, bowiem jesteśmy gwarancją jakości!
 
Pracownicy Pogotowia zamkowego Warszawa Gocław to eksperci, którzy znają się na zamkach jak nikt inny – ich wiedza poparta jest latami doświadczenia. Jednakże rynek ślusarki poszerza się o innowacyjne rozwiązania, dlatego należy nieustannie śledzić nowinki techniczne. Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie biorą systematycznie udział w branżowych szkoleniach, dzięki którym są na bieżąco z wszelkimi nowoczesnymi rozwiązaniami w obszarze zamków i zabezpieczeń. Zamontują dla Państwa w prawidłowy sposób każdy rodzaj zamka!
 
Jeśli potrzebują Państwo wymiany zamków, nasi ślusarze chętnie doradzą odpowiedni model do drzwi. Mogą je Państwo zakupić również u naszych pracowników w trakcie wykonywania usługi. W swojej ofercie posiadamy zamki renomowanych producentów takich jak Gerda, Dierre, Mottura, Salto, Ikon. Jesteśmy także oficjalnym przedstawicielem firmy Keso na Polskę.
Montowanie zamków to usługa, którą świadczymy całodobowo, w każdy dzień tygodnia, również w niedzielę oraz święto! O serwisie w trybie non stop decyzję podjęliśmy ze względu na dobro naszych klientów – wiemy bowiem, że zdarzają się sytuacje, w których montaż zamków potrzebny jest natychmiast. Jeśli i Ty potrzebujesz błyskawicznej interwencji ślusarza, nie wahaj się i zadzwoń na naszą infolinię: 784-799-733

Świadczymy również inne usługi:

- awaryjne otwieranie mieszkań
- awaryjne otwieranie samochodów
- naprawa zamków
- usługi ślusarskie

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami