Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Warszawa Wawer

Montaż i wymiana zamków Warszawa WawerWymianę zamka na nowy zleć specjalistom!
Montaż i wymianę zamków warto powierzyć specjalistom. Dlaczego? Posiadają oni właściwe umiejętności, wiedzę i doświadczenie pozwalające sprawnie zrealizować zlecenie. Prawidłowo zamontowany zamek to gwarancja bezpieczeństwa mienia, zdrowia i życia. Warto zatem zainwestować w dobry, sprawdzony mechanizm oraz w prawidłowo zrealizowaną usługę.
 
Pogotowie zamkowe to firma, która zatrudnia wysokiej klasy ślusarzy. Teraz zlecając tej firmie wymianę zamków lub zakładanie zamków możesz mieć pewność, że usługi zostaną wykonane profesjonalnie.
 
Postaw na doświadczenie i wiedzę
Pogotowie zamkowe dysponuje ponad 20-letnim doświadczeniem. Na rynku zrealizowaliśmy w tym czasie setki tysięcy różnorodnych zleceń, w tym montaż i wymianę zamków. Pracujemy na terenie całej Polski. Pogotowie zamkowe można znaleźć we wszystkich dzielnicach Warszawy, także w Wawrze. Obecni jesteśmy także w znanych i cenionych miejscowościach turystycznych nad morzem i w górach.
 
Oprócz doświadczenia, nasi ślusarze posiadają dużą wiedzę w zakresie ślusarstwa. Stale ją pogłębiają systematycznie uczestnicząc w szkoleniach branżowych. W ten sposób montowanie zamków nie stanowi dla nich żadnego problemu.
Dodatkowymi zaletami pracowników Pogotowia zamkowego na warszawskim Wawrze są umiejętności oraz wysokiej jakości, nowoczesne i sprawdzone narzędzia, dzięki którym każdy montaż i wymiana zamków przebiega błyskawicznie.
 
Specjalizujemy się w montażu i wymianie zamków. Jednocześnie naszym Klientom polecamy mechanizmy dobre, sprawdzone i skuteczne w zakresie zabezpieczenia wnętrz przed nieuprawnionym wejściem. Do grupy szczególnie polecanych przez nas należą zamki Dierre, Zamki Mottura oraz zamki Gerda.
 
Pracujemy przez 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny na dobę. Zadzwoń i umów się na montaż lub wymianę zamków - 784-799-733

Świadczymy również inne usługi:

- awaryjne otwieranie mieszkań
- awaryjne otwieranie samochodów
- naprawa zamków
- usługi ślusarskie

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami