Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i Wymiana zamków Warszawa Wilanów

Montaż i Wymiana zamków Warszawa WilanówWymiana zamka
Wyrobiony, zepsuty zamek może być przyczyną wielu przykrych sytuacji. Dlatego należy go jak najszybciej wymienić. W takim przypadku szukamy firmy, która zrobi to szybko, czysto i profesjonalnie. Pogotowie Zamkowe W Warszawie oddział Wilanów to firma z 20 letnim stażem. Nasze doświadczenie i szeroka wiedza na temat każdego możliwego zamknięcia i zamka sprawiają, że z naszych usług korzystają klienci indywidualni, przedsiębiorstwa i instytucje.
 
Podstawowe usługi ślusarskie, jakie wchodzą w naszą ofertę to montaż i wymiana zamków.

Montaż i wymiana zamków – jak umówić ?
Ze względu na napięte grafiki naszych klientów, usługi ślusarskie możemy wykonać o każdej porze dnia i nocy. Nasi technicy dyżurują 24 godziny na dobę, także w każdy wolny dzień.
Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Wilanów to firma, która stawia na ludzi. Dlatego każdy z naszych specjalistów bierze udział w technicznych szkoleniach i warsztatach organizowanych przy współpracy z najlepszymi producentami zamków i zabezpieczeń w Europie.
Dzięki profesjonalnym narzędziom nasze usługi ślusarskie wykonujemy dokładnie, czysto i szybko. Jakość naszych usług to dla nas priorytet.
 
W zakres naszych usług ślusarskich wchodzą również:
 
–             awaryjne otwieranie drzwi mieszkań,
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             naprawa zamków,
–             ślusarstwo 
 
Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Wilanów pomaga wszystkim.Jeżeli potrzebujesz pomocy, chcesz, by wymiana i montaż zamków była przeprowadzona profesjonalnie, to dzwoń już teraz.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem  784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami