Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Marki

Naprawa zamków MarkiNaprawimy Twój zamek
Pogotowie zamkowe w Markach, zatrudniające najlepszych na rynku fachowców, wykonuje usługi w zakresie awaryjnych otwarć drzwi, mieszkań i samochodów. Montujemy i wymieniamy zamki oraz prowadzimy serwis zamków najlepszych, znanych w świecie producentów. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie! Ślusarze z naszego pogotowia zamkowego zajmują się w sposób profesjonalny naprawą zamków w Markach. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, który pozwala nam na bezinwazyjne załatwienie zlecenia. Warto zatrudnić fachowca, który z precyzją wymieni zamek, czy podda go serwisowi.
Serwis zamków w Markach należy do naszych codziennych czynności. Także naprawianie zamków w Markach to nasza codzienna praca. Wykonujemy ją z należytym zaangażowaniem i profesjonalizmem.
Prowadzimy serwis Gerda oraz serwis Dierre, zachęcamy do kontaktu z nami jeśli zajdzie konieczność serwisowania urządzeń zamkowych lub drzwi. W Markach stanowimy mocną konkurencję dla firm ślusarskich, gdyż w branży działamy od ponad 20 lat. W tym czasie w praktyce poznaliśmy tajniki ślusarstwa. Wiedzę tę wykorzystujemy na co dzień.
 
Pogotowie zamkowe w Markach – profesjonaliści do zadań specjalnych
Tworzymy pogotowie ślusarskie w Markach. Nasz zespół to grupa ślusarzy, którzy wciąż podnoszą swoje umiejętności zawodowe i uczestniczą w licznych szkoleniach branżowych. Przyjmując zlecenie dbamy o mienie Klienta i jego bezpieczeństwo. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszego sprzętu, który pozwala na bezinwazyjne działania w obrębie własności naszych Klientów.
 
Należy pamiętać, iż podstawową funkcją zamka, zwłaszcza zamontowanego w drzwiach wejściowych do domu i mieszkania, jest zagwarantowanie bezpieczeństwa domownikom. Jak tylko zauważą Państwo, że zamek nie działa tak sprawnie jak niegdyś, warto skontaktować się z nami. Ślusarz przyjedzie pod wskazany adres i sprawdzi co dzieje się z zamkiem, a następnie znajdzie najlepsze dla Państwa rozwiązanie. Warto skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia!
 
Pracujemy całą dobę
Pogotowie zamkowe w Markach pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Zadzwoń do nas, a zjawimy się by pomóc w kłopotliwej sytuacji z zamkiem. Sprawnie usuniemy każdą awarię zamka, wykonamy montaż oraz serwis każdego mechanizmu zamkowego. Polecamy swoje profesjonalne usługi w tym zakresie. Telefon do nas 784-799-733

Świadczymy również inne usługi:

- awaryjne otwieranie mieszkań
- awaryjne otwieranie samochodów
- montaż i wymiana zamków
- usługi ślusarskie

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami