Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Otwock

Naprawa zamków OtwockSprawnie działający zamek w drzwiach mieszkania to gwarancja bezpieczeństwa, zatem jeśli tylko zauważysz nieprawidłowości w działaniu mechanizmu, natychmiast zgłoś się do nas – Pogotowia ślusarskiego Otwock. Przyjedziemy i zajmiemy się naprawą zamka, abyś był pewien, że jesteś bezpieczny w swoim lokum.
 
Pogotowie ślusarskie to grupa najlepszych ślusarzy w Otwocku, którzy od lat sprawdzają się w swoim zawodzie, świadcząc usługi takie jak montaż zamków, kompleksowy serwis zamków, awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów, a także otwieranie samochodów. Na co dzień spotykają się z wieloma standardowymi, jak i nietypowymi zleceniami związanymi z zamkami, którym stawiają czoła, przywracając poczucie bezpieczeństwa naszym klientom. Profesjonalnie przeprowadzone usługi ślusarskie przez naszych specjalistów sprawiają, że posiadamy grono klientów, którzy wracają do nas zawsze, gdy potrzebują pomocy niezawodnego ślusarza. Sprawdź nas – nie zawiedziemy także i Ciebie!
 
Warto wiedzieć, że czasami naprawa zamków może nie wystarczyć, aby zapewnić właściwy poziom ochrony domu. W sytuacji, gdy zamek uległ dużemu uszkodzeniu, został zniszczony w wyniku próby włamania lub jest bardzo wysłużony, najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana mechanizmu. Wysłany do wykonania usługi ślusarz oceni stan zamka i, jeśli niezbędne będzie zamontowanie nowego, zaproponuje zakup jednego z urządzeń renomowanych marek, takich jak Gerda, Dierre, Mottura, jakie mamy w swojej ofercie. Jesteśmy zawsze przygotowani na świadczenie wszelkich usług ślusarskich, które będą niezbędne, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo i komfort.
 
Nigdy nie pozostawiamy naszych klientów z problemem natury ślusarskiej. Aby to było możliwe, postanowiliśmy pracować w trybie całodobowym. Jesteśmy nieustannie dostępni, zatem jeśli będziesz potrzebował profesjonalnej usługi ślusarskiej w środku nocy, nad ranem lub w dzień świąteczny, na nas możesz liczyć. Wystarczy, że skierujesz swoją prośbę o pomoc pod numer telefonu: 784-799-733. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Świadczymy również inne usługi:

- awaryjne otwieranie mieszkań
- awaryjne otwieranie samochodów
- montaż i wymiana zamków
- usługi ślusarskie

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami