Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Warszawa Saska Kępa

Naprawa zamków Warszawa Saska KępaZamek w Twoich drzwiach nie działa prawidłowo? Przy każdym otwieraniu mocujesz się z drzwiami, aby je otworzyć i masz obawy, że niebawem mechanizm zamkowy zupełnie odmówi posłuszeństwa? Nie czekaj na awarię, która dostarczy Ci mnóstwa niepotrzebnego stresu i już teraz zamów usługę naprawy zamków w sprawdzonej przez tysiące osób firmie – Pogotowiu ślusarskim Warszawa Saska Kępa.
 
Cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych klientów, dzięki wykonywaniu prac ślusarskich na najwyższym poziomie. Zlecenia realizowane są przez naszych doświadczonych pracowników, posiadających ugruntowaną wiedzę z zakresu konstrukcji i działania mechanizmów zamkowych, która daje im solidne podstawy do przeprowadzania naprawy zamków w bezinwazyjny sposób. Naprawione przez nasz urządzenia będą bezawaryjnie służyć przez lata!
Przy wykonywaniu usług ślusarskich priorytetem ślusarzy zatrudnionych w Pogotowiu ślusarskim Warszawa Saska Kępa jest Państwa bezpieczeństwo. Dlatego jeśli w trakcie naprawiania zamków nasz pracownik uzna, że mechanizm jest zbyt uszkodzony, aby mógł zapewnić mieszkańcom odpowiednio wysoki poziom ochrony, zaproponuje realizację innej usługi znajdującej się w ofercie Pogotowia ślusarskiego – wymiany zamków. Każdy ze ślusarzy ma przy sobie szereg mechanizmów różnych firm takich jak Gerda, Dierre, Mottura, Ikon, spośród których będziecie mogli wybrać model odpowiadający Państwa potrzebom.
 
Pracujemy non stop – naprawianiem zamków zajmiemy się o każdej porze, we wszystkie dni tygodnie. Gdy przytrafi Ci się sytuacja, że w naprawa zamka będzie niezbędna o nietypowej godzinie bądź w dzień ustawowo wolny od pracy, możesz na nas liczyć! Wszystko to w trosce o dobro naszych klientów!
W naszej firmie znajdą Państwo również wiele innych usług ślusarskich takich jak montaż zamków, awaryjne otwieranie drzwi, otwieranie samochodów, a także serwis zamków. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu poprzez naszą infolinię: 784-799-733.

Świadczymy również inne usługi:

- awaryjne otwieranie mieszkań
- awaryjne otwieranie samochodów
- montaż i wymiana zamków
- usługi ślusarskie

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami