Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Warszawa Targówek

Naprawa zamków Warszawa TargówekNaprawiamy zamki
Ślusarze z pogotowia zamkowego na Targówku w Warszawie zajmują się naprawą zamków. Odkąd posiadamy oddział naszej firmy w Warszawie, naprawa zamków na Targówku to żaden problem. Prowadzimy również profesjonalny serwis zamków na Targówku. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, skorzystaj z rad jakich mogą udzielić specjaliści naszej firmy w zakresie konserwacji zamków.
 
Także naprawa zamków to nasza specjalność. Po przyjęciu zgłoszenia przyjeżdżamy pod wskazany adres i dokładnie sprawdzamy co dzieje się z zamkiem. Jeśli okaże się, że zamek nie działa tak sprawnie jak kiedyś, sprawdzimy co należy zrobić, by znów zaczął spełniać swoją podstawową funkcje zabezpieczania mienia.
Bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze dokładnie sprawdzamy co dzieje się z zamkiem Klienta. Prowadzimy serwis Gerda oraz serwis Dierre- produktów znanych w świecie producentów. Zawsze instruujemy Klientów jak należy dbać o zamek, jak często go konserwować, by służył bez usterek przez wiele lat. Zachęcamy więc do korzystania z naszej wiedzy.
Naprawa zamków to zadanie, z jakim mierzymy się każdego dnia. W swojej pracy jesteśmy dokładni i skrupulatni, co więcej – potrafimy naprawić każdy zamek i mechanizm drzwiowy!
 
Profesjonalne pogotowie ślusarskie
Zatrudniamy tylko najlepszych fachowców na rynku, na którym działamy już od ponad 20 lat. W tym czasie zyskaliśmy olbrzymie doświadczenie, które wciąż rozwijamy uczestnicząc w licznych branżowych szkoleniach. Na rynku ślusarskim jesteśmy konkurencyjni, gdyż doskonale orientujemy się we wszystkich nowinkach technicznych, a podczas wykonywanej pracy posługujemy się wyłącznie najlepszym, nowym sprzętem. Tworzymy profesjonalne pogotowie ślusarskie na Targówku w Warszawie.
 
Dyspozycyjność to podstawa
Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awarie zamków zawsze zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach i zawsze komplikują poukładany harmonogram dnia. Dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wystarczy do nas zadzwonić pod numer 784-799-733, a przyjedziemy by wykonać awaryjne otwarcie lub montaż nowego zamka. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług ślusarskich!

Świadczymy również inne usługi:

- awaryjne otwieranie mieszkań
- awaryjne otwieranie samochodów
- montaż i wymiana zamków
- usługi ślusarskie

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami