Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Warszawa Wawer

Jak naprawić zamek w drzwiach
Zepsuty lub nieprawidłowo pracujący zamek to brak bezpieczeństwa w domu czy biurze. Warto zadbać o to, aby mechanizm w drzwiach funkcjonował prawidłowo. Dlatego też, zalecamy skorzystać z usług ślusarza, który sprawnie naprawi zepsuty sprzęt.
 
Pogotowie zamkowe zatrudnia wysokiej klasy fachowców. Nasi ślusarze potrafią naprawić każdy zamek. Przeprowadzają także skuteczny serwis zamków. Działamy zarówno w Warszawie, także na terenie dzielnicy Wawer, jak i na obszarze całej Polski – wystarczy zadzwonić – tel. 784-799-733!
 
Dlaczego warto postawić na Pogotowie zamkowe?
Pogotowie zamkowe to firma, która od przeszło 20 lat stale prowadzi usługi ślusarskie. Realizujemy wszystkie usługi z branży, w tym także naprawę zamków oraz serwis zamków. Szczególnie chętnie zajmujemy się serwisem zamków Gerda i serwisem zamków Dierre. Wiemy, że są to mechanizmy, które zagwarantują naszym Klientom najwyższe zabezpieczenie przed osobami niepowołanymi.
 
Pogotowie zamkowe z warszawskiego Wawra to firma, która dba o to, aby jej pracownicy znajdowali się w czołówce najlepszych specjalistów w dziedzinie ślusarstwa w Polsce. Wszyscy nasi fachowcy przechodzą systematycznie przez system szkoleń, który pozwala im poznać nowinki techniczne i technologiczne w branży. Dlatego też, przed ślusarzami z Pogotowia zamkowego nie mają tajemnic nie tylko tradycyjne mechanizmy, ale także najnowsze i najbardziej skomplikowane zamki. Profesjonalnie i sprawnie wykonują naprawianie wszystkich zamków. W tym pomagają im doskonałe, najwyższej jakości , sprawdzone i nowoczesne narzędzia.
 
Zawsze do Państwa dyspozycji
Pogotowie zamkowe na warszawskim Wawrze działa przez 24 godziny na dobę i to przez 7 dni w tygodniu. Teraz usługę ślusarską, związaną na przykład z naprawą zamków, możesz zamówić w dowolnej, dogodnej dla siebie porze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń – tel. 784-799-733 i zobacz jak sprawnie mogą działać Twoje zamki!

Świadczymy również inne usługi:

- awaryjne otwieranie mieszkań
- awaryjne otwieranie samochodów
- montaż i wymiana zamków
- usługi ślusarskie

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami