Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Ząbki

Naprawa zamków ZąbkiZepsuty zamek to nie problem! Powierz sprawę specjalistom!
Zepsuty zamek może unieruchomić Cię w domu, w pracy, w biurze. Warto o tym pamiętać. Dlatego też należy mieć pod ręką telefon do firmy specjalizującej się w naprawie zamków oraz serwisie zamków. Warto zapisać numer do Pogotowia zamkowego – tel. 784-799-733 -
Pogotowie zamkowe w Ząbkach spełni wszystkie te wymagania. Nasza firma wykonuje naprawę zamków. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doskonałe umiejętności, aby wykonać naprawę każdego zamka.
 
Pomyśl o serwisie zamków!
Serwis zamków to także bardzo istotny zakres działalności realizowanej przez Pogotowie zamkowe w Ząbkach. Ten rodzaj usług ślusarskich pozwala na konserwację zamków co sprawia, że pracują one bezawaryjnie przez długie lata. To ważne, jeśli oczekują Państwo pełnego poczucia bezpieczeństwa w swoim domu czy firmie.
Pogotowie zamkowe realizuje swoje usługi w oparciu o szeroką wiedzę oraz długoletnie doświadczenie. Przez ponad 20 lat funkcjonowania na rynku przeprowadziliśmy naprawy setek tysięcy zamków oraz wykonaliśmy serwis podobnej liczby mechanizmów. Specjalizujemy się szczególnie w serwisie zamków Gerda. W kręgu naszych zainteresowań jest także serwis zamków Dierre.
 
Naprawianie zamków to nasze codzienne zadanie. Pogotowie zamkowe realizuje je nie tylko w Ząbkach, ale także we wszystkich aglomeracjach Polski, prężnie rozwijających się miastach powiatowych. Można nas znaleźć także w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych w górach i nad morzem. Codziennie w całym kraju realizujemy dziesiątki, czasem setki zleceń związanych z naprawą zamków oraz serwisem zamków.
 
Codziennie do dyspozycji Klientów
Pogotowie zamkowe w Ząbkach działa przez okrągłą dobę. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pracujemy także w niedziele i święta. Na nas możesz polegać. Wystarczy zadzwonić do nas – tel.784-799-733 i umówić się na naprawę zamków. Zawsze w terminie i godzinach, które będą dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.
 

Świadczymy również inne usługi:

- awaryjne otwieranie mieszkań
- awaryjne otwieranie samochodów
- montaż i wymiana zamków
- usługi ślusarskie

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami