Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Pogotowie ślusarskie Warszawa Wesoła

Pogotowie ślusarskie Warszawa WesołaPogotowie ślusarskie Warszawa Wesoła to firma z wieloletnią tradycją. Na polskim rynku działamy już od ponad dwudziestu lat, w trakcie których zyskaliśmy grono wiernych klientów, które z roku na rok się poszerza. Jesteśmy dumni z wypracowanego przez nas modelu pracy, który sprawia, że staliśmy się bezkonkurencyjni w zakresie świadczenia usług ślusarskich w naszym kraju.
To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim nasi pracownicy. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którzy doskonale znają swój zawód ślusarza, gdyż od lat z powodzeniem go wykonują.  Nasi pracownicy stale podnoszą poziom swoich kompetencji, dzięki uczestnictwu w branżowych szkoleniach, na których zyskują wiedzę o nowościach technologicznych oferowanych przez producentów zamków i zabezpieczeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że poradzą sobie z każdym rodzajem zamka!
 
W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług ślusarskich. Zajmujemy się montażem, wymianą, naprawą oraz serwisem zamków. Świadczymy również usługę awaryjnego otwierania drzwi, w przypadku ich zacięcia i braku możliwości dostania się do wnętrza domu, mieszkania lub innego pomieszczenia. Jesteśmy także specjalistami od awaryjnego otwierania samochodów – zlecenia, które wymaga niezwykłej precyzji i specjalistycznych narzędzi. Podejmiemy się także wszelkich wyzwań z zakresu ślusarstwa! Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy poradzimy sobie z Twoim problemem z zamkiem, zadzwoń do nas pod numer naszej infolinii: 784-799-733. Odpowiemy na wszystkie pytania!
 
Atutem Pogotowia ślusarskiego Warszawa Wesoła jest system działania: jesteśmy bowiem dostępni całodobowo, we wszystkie dni tygodnia, w każdy dzień w roku. Nie musisz się zatem martwić, co zrobić, gdy zamek w drzwiach przestał działać w dzień świąteczny lub o północy. Zadzwoń do nas, a przybędziemy niezwłocznie i błyskawicznie wybawimy Cię od problemu!
Zaufaj nam tak, jak zrobiło to już tysiące mieszkańców Warszawy - nie zawiedziemy Ciebie!

Świadczymy również inne usługi:

- awaryjne otwieranie mieszkań
- awaryjne otwieranie samochodów
- montaż i wymiana zamków
- naprawa zamków

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami