Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Pogotowie ślusarskie Warszawa Wola

Pogotowie ślusarskie Warszawa WolaNowoczesne ślusarstwo
Dzisiejsze ślusarstwo wymaga szerokiej wiedzy, doświadczenia i odpowiednich narzędzi. Dlatego od 20 lat nasi pracownicy biorą udział w ciągłym doskonaleniu się w szkoleniach i warsztatach. Każda z naszych ekip posiada również nowoczesny zestaw profesjonalnych narzędzi. Wielu producentów zamków i zabezpieczeń wymaga odpowiednich certyfikowanych narzędzi. Spełniamy każdy wymóg. Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Wola to jedna z najlepiej wyposażonych firm w Polsce.
 
Usługi ślusarskie w naszym wykonaniu stoją na najwyższym poziomie jakości. Spełniamy wszelkie normy wykonania zleceń. Jesteśmy przygotowani do pomocy klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom oraz dużym instytucjom.
 
Nasza pomoc jest dostępna non-stop. Działamy jak pogotowie ślusarskie. Dyżury pełnimy przez 24 godziny na dobę, w każdy dzień tygodnia. Pracujemy również w weekendy, święta i inne dni wolne. Pomagamy w sytuacjach awaryjnych o każdej porze. Ślusarstwo w naszym wykonaniu to 100% gwarancja jakości.
 
Nasz system pracy pomógł nam zdobyć zaufanie tysięcy klientów. Pomagamy przy standardowych zleceniach, jak montaż i wymiana zamków, jak i przy nagłych takich, jak awaryjne otwieranie drzwi i samochodów.
 
Nie ma zamka, którego nie otworzymy. Nie ma zamka, którego nie naprawimy.
 
Nasze usługi ślusarskie podzieliliśmy na działy:
 
–             awaryjne otwieranie drzwi mieszkań,
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             naprawa zamków,
–             montaż i wymiana zamków.  
–             ślusarstwo
 
Pomoc udzielamy w każdej sytuacji związanej z zamkami i zabezpieczeniami.

Nasze ślusarstwo jest na najwyższym poziomie. Numer kontaktowy do nas to 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami