Szybki serwis 24h.

Ślusarze w Warszawie 784-799-733

Pogotowie Zamkowe Warszawa 24h
Litewska 10
00-581 Warszawa


 


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Pogotowie ślusarskie Ząbki

Pogotowie ślusarskie ZąbkiProblem z zamkiem? Zamów profesjonalną usługę ślusarską
Zamki to jeden z podstawowych elementów zabezpieczających nas przed włamaniem, kradzieżą czy wtargnięciem osób niepowołanych. Obowiązkowo stosowane są w domach, firmach, magazynach, garażach czy innych pomieszczeniach. Co więcej, zamki można także spotkać w furtkach i bramach stanowiących wejście na obszar zamknięty (do ogrodów, sadów, czy przydomowych ogródków). Takie zabezpieczenie jest niezwykle istotne z punktu widzenia naszego bezpieczeństwa. Dlatego też warto o nie dbać i korzystać z usług ślusarskich w sytuacji, kiedy tylko się zepsują lub zaczną nieprawidłowo pracować.

Pogotowie zamkowe – specjaliści od zamków
Każda naprawa zamka czy wymiana i montaż zamka powinna być wykonana przez specjalistę. Pogotowie zamkowe to firma zatrudniająca wysokiej klasy fachowców. Nasi ślusarze każdą usługę ślusarską wykonają bardzo profesjonalnie. Naszą specjalnością są nie tylko stosunkowo proste zlecenia, takie jak naprawa zamków, czy montaż i wymiana zamków. Wykonujemy także bardzo trudne prace związane z awaryjnym otwieraniem mieszkań oraz awaryjnym otwieraniem samochodów.
 
Doświadczenie i wiedza – to nasze atuty
Pogotowie zamkowe działa na terenie całej Polski. Pracujemy we wszystkich dużych miastach naszego kraju. Jesteśmy obecni również w prężnie rozwijających się miasteczkach powiatowych oraz popularnych miejscowościach turystycznych w górach i nad morzem. Na rynku jesteśmy już przeszło 20 lat.
Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym w Ząbkach to najwyższej klasy specjaliści. Wykonujemy awaryjne otwieranie drzwi czy awaryjne otwieranie  aut szybko i sprawnie. Także inne usługi ślusarskie realizujemy w Ząbkach bardzo profesjonalnie.
 
Z nami o każdej porze
Pogotowie ślusarskie w Ząbkach  jest do dyspozycji swoich Klientów przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody pracujemy także w niedziele i święta. Warto do nas dzwonić – tel. 784-799-733 i umawiać się w dogodnych dla siebie porach.

Świadczymy również inne usługi:

- awaryjne otwieranie mieszkań
- awaryjne otwieranie samochodów
- montaż i wymiana zamków
- naprawa zamków

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Warszawie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami