Awaryjne otwieranie drzwi – cennik

Awaryjne otwieranie drzwi cena

W momencie, kiedy z jakiegoś powodu stajemy przed problemem zablokowanego zamka w drzwiach, uśmiech może zniknąć z naszej twarzy. Nierzadko taka sytuacja przydarza się w najmniej odpowiednim momencie, np. kiedy bardzo się spieszymy. Konieczność znalezienia szybkiego rozwiązania może pociągać za sobą sporą dawkę stresu, jednak aby go zminimalizować, wystarczy kontakt z dobrymi ślusarzami z Pogotowia zamkowego. Zobacz, ile kosztuje awaryjne otwieranie zamków wykonane przez fachowców.

Dlaczego zamek w drzwiach się blokuje? Ślusarze odpowiadają

Powody, dla których może pojawić się nieoczekiwany problem z zablokowanym zamkiem, bywają przeróżne. Czasami przyczyna tkwi w naszym roztargnieniu, a innym razem to dzieło zwyczajnego pecha. Zablokowany zamek w drzwiach wejściowych to często skutek zatrzaśnięcia kluczy w mieszkaniu, co zdarza się nawet najbardziej uważnym osobom. Wystarczy tutaj chwila zamyślenia, by zaraz zreflektować się, że klucze pozostały w środku, a my stoimy właśnie przed zatrzaśniętymi drzwiami. Do innych przyczyn należy np. zgubienie kluczyków albo ich kradzież, są też przypadki uszkodzenia zamka do drzwi wskutek uderzenia ciężkim przedmiotem. Niektóre osoby mówią też o nagłej awarii zamka – niezliczone ilości powodów ukazują, że ten problem jest znacznie częstszy, niż nam się wydaje. Każdego dnia biegli ślusarze pracujący w polecanej placówce Pogotowia zamkowego mają styczność z takimi sytuacjami. W związku z tym na co dzień wykonują także szereg trudnych zadań związanych z awaryjnym otwieraniem zamków w drzwiach wejściowych. Zainteresowane osoby pytają zawsze, jak szybko taka usługa ślusarska może być zrealizowana oraz jaki będzie jej koszt. Na pierwsze pytanie odpowiedź jest łatwa: Pogotowie ślusarskie działające 7 dni w tygodniu zapewni nam natychmiastową obsługę oraz pomoc profesjonalnych ślusarzy o dowolnej porze. Odpowiedź na drugie pytanie, tj. o cenę awaryjnego otwierania drzwi, zależy natomiast od kilku czynników – warto przyjrzeć się im bliżej.

Awaryjne otwieranie mieszkań – cena i czas realizacji

O błyskawicznym czasie realizacji awaryjnego otwierania mieszkania mówimy zawsze w przypadku Pogotowia zamkowego, które pracuje 24 godziny 7 dni w tygodniu. Natomiast w kwestii ceny awaryjnego otwierania mieszkania znaczenie ma tutaj kilka kryteriów. Jednym z nich jest rodzaj zamków oraz drzwi, ponieważ w przypadku zwykłych drzwi koszt będzie wynosił od 120 zł, natomiast przy drzwiach antywłamaniowych to koszt rzędu 180 zł wzwyż. Podczas realizowania takiej usługi ślusarskiej jak awaryjne otwieranie mieszkań często okazuje się, że właściciel chce od razu dokonać wymiany zamka i wkładki. Najlepsi ślusarze są przygotowani również na taką ewentualność i dysponują przy sobie narzędziami oraz produktami, które to umożliwiają.

Awaryjne otwieranie drzwi koszt

Cennik otwierania zamków i dodatkowych usług ślusarskich

Usługa awaryjnego otwierania zamków często wiąże się z koniecznością albo chęcią przeprowadzenia dodatkowych zabiegów, które mają podnieść bezpieczeństwo domowników lub osób użytkujących dany lokal. Wówczas poza ceną awaryjnego otwierania zamków dla osób zainteresowanych liczy się także cena usług ślusarskich, które realizowane są dodatkowo na miejscu. Warto wiedzieć, że wymiana wkładki to zazwyczaj koszt od 80 zł, a wymiana zamka od 120 zł (wszystko tu zależy od rodzaju, rozróżniamy bowiem zamki wpuszczane, zamki nawierzchniowe itd.). Niezbędnych informacji udzieli nam profesjonalny ślusarz z Pogotowia zamkowego, które cieszy się renomą i zaufaniem Klientów. Tel.: 784-799-733