Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Awaryjne otwieranie zamków drzwi Warszawa

Awaryjne otwieranie drzwi i zamków

Masz problem z zamkiem? Zgłoś się do nas!

Naszą specjalnością jest awaryjne otwieranie zamków. Jeśli tylko masz problem z jakimkolwiek zamkiem zgłoś się do nas! Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 784-799-733

, a z pewnością nasi utalentowani ślusarze przyjadą i wykonają nie tylko awaryjne otwieranie drzwi, ale także awaryjne otwieranie samochodów!
Jako nieliczni na rynku zajmujemy się także awaryjnym otwieraniem zamków antywłamaniowych!  Co więcej, usługi tego typu wykonujemy zupełnie bezinwazyjnie.

Profesjonalizm usług ślusarskich

Na rynku usług ślusarskich jesteśmy już od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas systematycznie awaryjnie otwieramy domy, pomagamy w otwieraniu wszelkiego typu pojazdów. Realizujemy także tradycyjne usługi ślusarskie w Warszawie, do  których zaliczają się montaż i wymiana zamków oraz naprawa zamków Dierre, Gerda, Keso, Salto, Mottura i inne marki producentów.

Marta Yablonska
Marta Yablonska
2024-05-20
SUPER NA 100%
Drake Rodo
Drake Rodo
2024-02-19
Warszawa Bielany - dojazd w godzinę, szybkie otwarcie drzwi, na drugi dzień wymieniony zamek - szybko i sprawnie - polecam !!!
Jason x
Jason x
2022-05-29
Po nocnej sobotniej eskapadzie pełnej przygód, śmiechu i radości niestety zgubiłem zapasowe klucze do mieszkania. Spotkanie z fachowcem umówione o godzinie 14 na godzine 17. Pan przyjechał chwile wcześniej co bardzo doceniam. Cała usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Otwarcie drzwi i wymiana zamka w przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam firmę. Dziekuje
Piotr
Piotr
2022-03-07
PUNKT ZAMKNIETY OD 2013 roku. Nie ma stacjonarnego punktu - jest sklep ! FROM 2013 CLOSED !

Zatrudnieni w naszej firmie ślusarze należą do najlepszych fachowców w kraju. Dbamy o to, aby poziom naszych usług był zawsze jak najwyższy. Nasi pracownicy systematycznie przechodzą przez system szkoleń, w ramach których doskonalą swoje umiejętności oraz poszerzają wiedzę o najnowsze zdobycze technologiczne w branży ślusarskiej. W awaryjnym otwieraniu drzwi oraz awaryjnym otwieraniu aut niebagatelną rolę, poza umiejętnościami i doświadczeniem wykonawców, mają także specjalistyczne narzędzia. Nasi ślusarze zatrudnieni w Warszawie wyposażeni są w najwyższej jakości sprzęt, który umożliwia nawet awaryjne otwieranie zamków Gerda czy awaryjne otwieranie drzwi antywłamaniowych.

Awaria zamku w drzwiach

Zdecydowanie zepsuty czy zacinający się zamek w drzwiach może przyczynić się do zupełnej dezorganizacji planów. Dotyczy to zarówno mechanizmów w drzwiach mieszkań, domów, jak i instytucji, firm, magazynów czy garaży. W takiej sytuacji, kiedy nie możesz otworzyć lub zamknąć drzwi, jedynym ratunkiem jest telefon do wyspecjalizowanych firm, które zajmują się awaryjnym otwieraniem zamków lub ich serwisem czy naprawą. Jeśli jesteś zdesperowany i potrzebujesz natychmiastowej pomocy w otwieraniu zamków to nie wahaj się i dzwoń do naszej firmy – tel. 784-799-733

! U nas takimi zleceniami zajmujemy się priorytetowo! Nie będziesz musiał rezygnować z całości planów. Awaryjne otwieranie drzwi to dla nas rodzaj zleceń, które wykonujemy niezwykle często! Bezwzględnie zawsze dbamy o to, aby wykonać zlecone zadanie jak najlepiej. Z nami masz pewność, że awaryjne otwieranie Twojego domu nie pociągnie za sobą dodatkowych kosztów związanych z uszkodzeniem zamka, zniszczeniem drzwi czy wybiciem okien.

Awaryjne otwieranie zamków drzwi

Samochód – jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi?

Także w autach zdarzają się czasem sytuacje, kiedy zatrzaśnie się zamek. W takich momentach nie warto oddawać swojego pojazdu w ręce amatorów! Możesz tylko stracić! Nie tylko nie otworzą prawidłowo zamka, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że go zepsują, zniszczą karoserię, podrapią lakier czy zbiją szybę. Awaryjne sytuacje są dla specjalistów!
Nasza firma wykona awaryjne otwieranie każdego pojazdu – nie mają przed nami tajemnic zamki najpopularniejszych marek w Polsce. Awaryjnie otwieramy auta zarówno niskiej, średniej, jak i luksusowej klasy. Dysponujemy ekspercką wiedzą w zakresie budowy i funkcjonowania mechanizmów montowanych do różnorodnych aut, dlatego też potrafimy je łatwo i bezinwazyjnie otwierać. Nasza usługa będzie z pewnością szybka i efektywna. W dodatku jej wysokość, mimo ekspresowej realizacji, jest stosunkowo niewielka – płacisz wyłączenie za otwarcie zamka, a nie za dodatkowe zniszczenia uczynione przez niewprawnego ślusarza.

Kontakt do specjalistów!

Jeśli jesteś w potrzebie zadzwoń pod numer 784-799-733

! Nasi ślusarze przyjadą i ekspresowo rozprawią się z każdym zamkowym problemem. Warto pamiętać, że awaryjne otwieranie drzwi i awaryjne otwieranie samochodów  w Warszawie możesz zamówić natychmiast! My zawsze traktujemy takie zlecenia priorytetowo, ponieważ wiemy, że czas i bezpieczeństwo naszych klientów są wartością nadrzędną.

Call Now Button