Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Jak otworzyć drzwi bez klucza?

Jak otworzyć zamek drzwi bez klucza

Na co dzień nie zastanawiamy się, jak otworzyć drzwi bez klucza. To pytanie pojawia się zazwyczaj dopiero w sytuacjach, w których nie mamy możliwości zastosowania klucza ze względu na jego zgubienie bądź gdy dojdzie do awarii zamka, w efekcie czego nie możemy wejść do własnego mieszkania, domu czy innego pomieszczenia. W takich sytuacjach warto znać skuteczne rozwiązanie problemu, a jest nim skorzystanie z pomocy doświadczonego ślusarza z Pogotowia zamkowego!

Czy da się otworzyć zatrzaśnięte drzwi samodzielnie?

Jeśli chcesz otworzyć drzwi pokojowe, drzwi wejściowe czy zatrzaśnięte drzwi łazienkowe, a ze względu na zgubienie bądź utratę klucza, a także awarię zamka, w efekcie której doszło do zablokowania się mechanizmu, nie masz takiej możliwości, często w pierwszej kolejności pojawia się pomysł wykorzystania dostępnych pod ręką narzędzi. W Internecie można znaleźć sporo porad w tym zakresie poprzez wykorzystanie innego klucza, śrubokręta czy zestawu do otwierania zamków, a także rozwiercenie zamka czy wyważenie drzwi. Należy jednak wiedzieć, że samodzielne otwarcie zamka przy wykorzystaniu tych metod nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ może ono doprowadzić do różnych szkód, takich jak zarysowanie framugi czy uszkodzenie mechanizmu zamkowego. To z kolei przełożyć się może na bardzo wysokie koszty naprawy szkód. Ponadto, samodzielne próby otwarcia drzwi zazwyczaj kończą się niepowodzeniem, co wynika z braku odpowiedniej wiedzy i narzędzi. Istnieje jednak inny, skuteczny sposób na to, aby otworzyć zablokowane drzwi bez klucza. Jest nim skorzystanie z usług Pogotowia zamkowego.

Szybkie rozwiązanie problemu z zablokowanym zamkiem

Usługa awaryjnego otwierania drzwi, znajdująca się w ofercie Pogotowia zamkowego, polega na zastosowaniu profesjonalnych narzędzi, które umożliwią otworzenie zamka w bezpieczny sposób. Doświadczeni ślusarze doskonale wiedzą, w jaki sposób otworzyć zamek, aby cały proces zakończył się sukcesem, a po ich interwencji nie pozostały najmniejsze ślady. Jeśli zatem masz problem z otwarciem zatrzaśniętych drzwi, zamek zablokuje się i nie będziesz mógł go otworzyć lub po prostu zgubisz klucze, skontaktowanie z profesjonalnym ślusarzem z Pogotowia zamkowego jest najlepszym pomysłem! Zadzwoń na infolinię i zamów usługę ślusarską: 784-799-733

Bezpieczny sposób otwierania zamków w Warszawie

Realizacja usług ślusarskich, takich jak awaryjne otwieranie mieszkań, wymaga zachowania jak odpowiednich środków bezpieczeństwa ze strony osoby przeprowadzającej zlecenie. Korzystając z usług doświadczonych ślusarzy z Pogotowia zamkowego w Warszawie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu, można liczyć na bezbłędne zrealizowanie powierzonego im zadania. Poradzą sobie z otwieraniem drzwi w bezbłędny sposób. Zatroszczą się także o bezpieczeństwo klienta, który zleca usługę, początkowo upewniając się, czy dana osoba na pewno posiada uprawnienia do danego lokum – jest jej właścicielem, a po wykonaniu swojej pracy sprawdzą, czy zamek działa w prawidłowy sposób. Jeśli zamek na skutek awarii uległ poważnemu uszkodzeniu lub doszło do zgubienia klucza (który mógł trafić w niepowołane ręce), ślusarz może podjąć się dodatkowo naprawy bądź wymiany zamka na nowy. Pomoże on wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie do danej sytuacji. W razie konieczności instalacji nowego mechanizmu zamkowego, istnieje możliwość zakupu urządzenia bezpośrednio od naszych specjalistów, dzięki czemu bezpieczeństwo w domu lub firmie może zostać przywrócone natychmiastowo.

Awaryjne otwieranie drzwi dostępne przez 7 dni w tygodniu

W przypadku problemów z otwarciem zamka w wielu przypadkach nie ma możliwości długiego oczekiwania na pomoc. Doskonale o tym wiemy, dlatego dla naszych klientów dyżurujemy przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 06:00-24:00. Dzięki takiej dyspozycyjności można liczyć na bezzwłoczną reakcję i szybkie wykonanie usługi. Gdy potrzebujesz pomocy fachowca, zadzwoń do naszego Pogotowia zamkowego: 784-799-733

Skorzystaj również z naszych pozostałych usług ślusarskich – montaż i wymiana zamka, naprawa zamków, awaryjne otwieranie samochodu.

 

Call Now Button