Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Jak otworzyć skrzynkę na listy?

Jak otworzyć skrzynkę na listy?

Kiedy mogą przydać nam się informacje, jak otworzyć skrzynkę na listy bez kluczyka? Taka sytuacja może nie przytrafia się bardzo często, ale pojawia się np. w razie zgubienia kluczy. Może się również zdarzyć, że ktoś, od kogo wynajmujemy mieszkanie, nie przekazał nam kompletu kluczyków do skrzynki – choć korespondencja będzie przychodzić przecież pod obecnie zamieszkały adres! Profesjonalni ślusarze z Pogotowia zamkowego podpowiadają, co zrobić w takim przypadku.

Otwieranie skrzynki na listy z zamontowanym renomowanym zamkiem

Doświadczeni ślusarze doradzają, aby zwrócić uwagę, czy w skrzynce na listy zamontowany jest wysokiej jakości, renomowany mechanizm, np. zamek RENZ. Jeśli tak, to najpewniej znajdziemy w niej numer klucza używanego do otwierania skrzynki. Stąd już prosta droga do sprawienia sobie nowego kluczyka – wystarczy przekazać wspomniany kod profesjonalnemu ślusarzowi, który dorobi klucz na jego podstawie i rozwiąże nasz problem z zablokowanym zamkiem. Fachowcy zatrudnieni w najlepszych placówkach Pogotowia ślusarskiego potrafią szybko poradzić sobie z takim zadaniem. Co więcej, udzielają kompetentnych rad, które mogą nam się przydać nie tylko przy działaniach ze skrzynką pocztową, lecz również przy realizacji pozostałych usług ślusarskich (np. montażu i wymiany zamków w domu).

Jak inaczej otworzyć skrzynkę pocztową bez kluczy?

Nie wszystkie zamki do skrzynki pocztowej będą posiadały kod umożliwiający dorobienie klucza. Jak poradzić sobie w przypadku zamków, do których nie mamy kluczyka i nie możemy zdobyć nowego? Wtedy spróbujmy najprostszych, domowych sposobów, pamiętając, by zachować daleko posuniętą ostrożność (nie chcemy w końcu uszkodzić własnej skrzynki i sąsiadujących z nią skrytek). Najpierw możemy zabrać się do wiercenia (w delikatny sposób), a jeżeli do zamka można dojść od tyłu, wtedy warto spróbować podważyć go np. za pomocą spinki lub podobnego przedmiotu. Co jeśli do zamka nie można dostać się od drugiej strony, a wiercenie nie pomaga? Wówczas pozostaje zdać się na dobrego ślusarza – będzie to najszybsze i najbezpieczniejsze wyjście z całej sytuacji.

Usługi ślusarskie świadczone przez zespół Pogotowia zamkowego

Wiele osób będących w podobnej sytuacji potwierdza, że zgłoszenie się do renomowanego Pogotowia ślusarskiego znacząco przyspieszyło znalezienie rozwiązanie, a problem z zamkiem do skrzynki pocztowej zniknął niemal tak szybko, jak się pojawił. Wybór doświadczonych techników świadczących usługi 7 dni w tygodniu to najlepszy sposób na otwieranie skrzynki na listy bez kluczyka.

Call Now Button