Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Jak ważna jest wymiana zamka w drzwiach po wprowadzeniu do nowego domu

Jak ważna jest wymiana zamka w drzwiach po wprowadzeniu do nowego domu

Po przeprowadzce – pamiętaj o wymianie zamków

Wprowadzasz się do właśnie kupionego mieszkania? Odbierasz klucze od dewelopera? Wspaniale! Teraz pozostaje się urządzić, zadomowić i cieszyć własnymi czterema kątami. Podczas wymagającego, ale w gruncie rzeczy przyjemnego czasu szykowania nowego domu do wprowadzenia się nie można zapomnieć o jednej, bardzo ważnej rzeczy. Jest nią wymiana zamków w drzwiach wejściowych. Jeśli kupiłeś mieszkanie od poprzednich lokatorów, pewnie jest to dla Ciebie oczywiste, ale jeśli nabyłeś zupełnie nowe, od dewelopera – czy też zachodzi konieczność wymiany zamka na nowy? Jak pokazuje doświadczenie i doradzają ślusarze z Warszawy– jak najbardziej. Zobacz dlaczego.

Montaż zamków w nowym mieszkaniu – dlaczego jest tak istotny?

Nie ulega wątpliwości, że nowoczesne mieszkania w Warszawie i pozostałych miastach mają znacznie wyższy standard niż te ze starego budownictwa. Nie wszystkie elementy jednak będą najwyższej jakości. Czasem będzie to po prostu dobra lub umiarkowana jakość, która w określonych przypadkach sporej części osób będzie odpowiadać. Jest to zupełnie w porządku, natomiast w jednej kwestii nie warto iść na kompromisy – jest to kwestia bezpieczeństwa!Solidne zabezpieczenie drzwi wejściowych i całego mieszkania w postaci wysokiej jakości zamków do drzwi powinno być priorytetem każdej osoby, która właśnie wprowadza się do nowego domu.

Jakie zamki do drzwi polecają profesjonalni ślusarze?

Co więc zrobić, jeśli decydujemy się na montaż zamka i nie wiemy, który wybrać? Porada dobrego ślusarza będzie tu nieoceniona. Specjaliści z Pogotowia zamkowego Warszawa polecają najwyższej klasy bezpieczeństwa modele cenionych producentów zamków. Profesjonalna opinia o tym, że każdy zamek do drzwi Gerda cechuje się niezawodnością i bardzo porządnym wykonaniem, podyktowana jest renomą tej marki. Inne sprawdzone produkty to zamki do drzwi Keso oraz Ikon czy zamki Salto – doświadczony fachowiec z Pogotowia zamkowego na pewno pomoże wybrać niezawodny model. Tel. do Pogotowia ślusarskiego Warszawa: 784-799-733

Call Now Button