Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Jak wymienić zamek w skrzynce pocztowej?

jak wyminiec zamek w skrzynce pocztowej

Zgubienie czy uszkodzenie kluczyka do skrzynki pocztowej może oznaczać sporo problemów. W takiej sytuacji nie pomoże bowiem ani administrator budynku, ani poczta, a nie każdy posiada wiedzę na temat tego, jak wymienić zamek w skrzynce na listy oraz odpowiednie do tego rodzaju prac narzędzia. Sprawdź, dlaczego w takiej sytuacji najlepiej zdać się na Pogotowie zamkowe.

Wymiana zamka w skrzynce pocztowej – co warto wiedzieć?

Jeszcze przed 2008 rokiem w przypadku uszkodzenia zamka w skrzynce pocztowej pomocy w takiej sytuacji można było szukać na poczcie. Urzędy bowiem dysponowały zapasowymi kluczami do skrzynek pocztowych. W przypadku złamania klucza bądź zagubienia właściciel miał możliwość dorobić sobie nowy klucz. Przepisy unijne wprowadziły jednak zupełnie inny porządek, mający na celu ochronę naszej prywatności. Dlatego po 2008 roku jedyną osobą posiadającą klucze do skrzynki jest jej właściciel. Zarówno więc ani administrator budynku, ani poczta nie pomoże, jeśli w skrzynce zalega nam korespondencja, a my nie mamy jak otworzyć zamka. Nowoczesne mechanizmy są odporne również na podważenie śrubokrętem, a próba ich rozwiercenia może zakończyć się jego całkowitym uszkodzeniem. Dlatego, jeśli z jakiegoś powodu nie dysponujesz kluczem do skrzynki pocztowej, zgłoś się do eksperta specjalizującego się w wymianie zamków. Na terenie swojego miasta znajdziesz Pogotowie zamkowe, które nie tylko otworzy skrzynkę, ale wymieni zamek na nowy.

Komu zlecić wymianę zamka skrzynkowego?

Jeśli chcesz wymienić zamek skrzynkowy, to warto powierzyć tego rodzaju zadanie w ręce profesjonalistów. Najlepiej wezwać nasze Pogotowie ślusarskie, w którym pracuje sztab specjalistów znajdujących wszystkie rodzaje zamków. Nasz ślusarz dotrze szybko pod wskazany adres i nie tylko otworzy skrzynkę, ale wyposaży Cię w nowy zamek z kompletem kluczy. Takie rozwiązanie pozwoli Ci z powrotem w bezpieczny sposób korzystać ze skrzynki pocztowej.

Skontaktuj się z Pogotowiem ślusarskim, gdy potrzebujesz profesjonalnej wymiany zamka w skrzynce pocztowej: 784-799-733

Uszkodzony zamek w skrzynce pocztowej – dzwoń po ślusarza!

Jeśli masz problem z otworzeniem zamka w skrzynce pocztowej lub gdy zgubisz do niego klucze, nie musisz się denerwować i samodzielnie próbować go otwierać. Awaryjne otwieranie zamka w wykonaniu specjalisty z Pogotowia ślusarskiego rozwiąże ten problem szybko i bezpiecznie. Nasi profesjonalni ślusarze doskonale znają wszystkie rodzaje zamków i bez problemu otworzą każdą skrzynkę pocztową.

Usługi ślusarskie naszego Pogotowia zamkowego obejmują także wymianę zamka w skrzynkach pocztowych. Jeśli zatem zauważysz problem z zacinaniem się zamka, a nie chcesz podejmować się samodzielnej wymiany urządzenia, skontaktuj się z nami!

Call Now Button