Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Sklep stacjonarny z zamkami Warszawa

Stacjonarny sklep z zamkami WarszawaPoszukujesz zamków do drzwi wysokiej jakości? Zachęcamy do odwiedzenia sklepu stacjonarnego z zamkami w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 214. Tu zaproponujemy Ci mechanizmy sprawdzone, skutecznie zabezpieczające Twoje mienie i bezpieczeństwo.

W naszym sklepie znajdziesz zamki wysokiej jakości, znacznie wyższej, niż produkty dostępne w marketach budowlanych. Inwestycja w dobry mechanizm to gwarancja Twojego bezpieczeństwa. Warto kupić zamek, który przez wiele lat skutecznie będzie chronił Ciebie i Twoje mienie.

Nasza oferta

Proponujemy szeroki asortyment różnorodnych zamków, wśród których znajdują się mechanizmy do różnorodnych zastosowań, w tym:

•             zamki do drzwi,
•             wkładki wymienne do zamków,
•             klamki,
•             okucia antywłamaniowe,
•             okucia budowlane,
•             zabezpieczenia antywłamaniowe w postaci alarmów antywłamaniowych, kamer, urządzeń kontroli dostępu, sejfów, zamków do okien i drzwi.

U nas znajdziesz mechanizmy wyłącznie sprawdzonych producentów, wśród których polecamy zamki AssaAbloy, EffEff, Gerda, Ikon, Keso, Mottura, Salto czy SimonsVess.

Nasz sklep stacjonarny z zamkami w Warszawie proponuje mechanizmy do wszystkich rodzajów drzwi i pomieszczeń. Oferowane przez nas zamki znajdą zastosowanie w obiektach mieszkalnych, biurach, zakładach przemysłowych, firmach, sklepach czy hotelach. Dlatego naszymi Klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i przedstawiciele firm i instytucji.

Dlaczego warto kupować w sklepie stacjonarnym z zamkami w Warszawie?

Naszym atutem jest niewątpliwie wysokiej jakości asortyment znajdujący szerokie zastosowanie we wszystkich obiektach. Proponujemy nowoczesne i sprawdzone zarazem rozwiązania, które skutecznie chronią pomieszczenia przed włamaniem.

Nasz doświadczony personel doradzi mechanizm dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Co więcej, współpracujemy z doświadczonymi ślusarzami z Pogotowia zamkowego, którzy, na życzenie Klientów,  sprawnie i szybko wykonają usługę montażu zamków lub naprawy zamków.

Jesteś zainteresowany zakupem wysokiej jakości zamków? Zapraszamy do kontaktu w sklepie w Warszawie lub telefonicznie pod numerem 784-799-733.


Nasze pogotowie zamkowe świadczy także usługi wyjazdowe tj.

Awaryjne otwieranie auta
Awaryjne otwieranie zamka mieszkania
Montaż zamka w drzwiach
Wymiana zamka
Serwis i naprawa zamków drzwi
Usługi ślusarskie

Call Now Button