System klucza Master Key i jego cena

Coraz chętniej wybierany system klucza Master Key zapewnia pożądane bezpieczeństwo, a także znacznie większą wygodę użytkowania od tradycyjnych kluczy do różnych zamków do drzwi. Technologia ta opiera się na jednym kluczu, którym obsługujemy wszystkie wybrane zamki. Cena Master Key nie jest tak wygórowana, a dostępność systemu widać po liczbie zleceń, jakie przyjmują ślusarze w znanym Pogotowiu zamkowym.

Wygodny Master Key, czyli jeden klucz do wszystkich drzwi

Czy wiesz, czym jest system klucza Master Key? Powstał on w odpowiedzi na problem osób, które mają dużą nieruchomość mieszkalną lub firmę, przez co w ich rękach zawsze znajdowała się spora liczba kluczy zabezpieczających wszystkie pomieszczenia. Dzięki systemowi Master Key, który rekomendują najlepsi ślusarze, ten kłopot momentalnie znika. Opracowane technologie gwarantują tworzenie struktury dostępu zgodnie z naszymi preferencjami. Dzięki układowi kołków wewnątrz wkładek do zamków mamy możliwość swobodnej konfiguracji dostępu do wszystkich drzwi. Wiele osób korzystających z usług ślusarskich w polecanym Pogotowiu zamkowym potwierdza nie tylko sporą wygodę, ale też bezpieczeństwo systemu Master Key – cena oraz montaż to kwestie, o które najczęściej pytają osoby zainteresowane tym rozwiązaniem.

Master Key jako polecany przez ślusarzy system zamknięć

W przypadku, gdy konieczny jest montaż i wymiana zamków, warto brać pod uwagę to zabezpieczenie z uwagi na znacznie większe bezpieczeństwo budynku firmowego lub mieszkalnego. System Master Key to również klucz posiadający patent i zabezpieczony przed kopiowaniem. Jest to istotny czynnik, na który zwracają uwagę profesjonalni ślusarze, czyli specjaliści Pogotowia zamkowego. Poza tym ta technologia przewiduje zamontowanie nie tylko wkładek do zamków, ale również kłódek. Ze względu na różnorodne rozwiązania, które stosuje się według osobistych preferencji w ramach systemu klucza Master Key, wycena całej technologii wraz z pracą ślusarzy jest dokonywana indywidualnie.

Atestowane wkładki do drzwi

Skuteczność systemu gwarantują normy i certyfikaty. Specjaliści z Pogotowia ślusarskiego w trakcie pracy nad montażem potwierdzą, że nowo zamontowane wkładki do drzwi są atestowane. Mamy więc pewność, że zostały skontrolowane szczegółowo przez instytut, który realizuje certyfikację zabezpieczeń. To m.in. klasa zabezpieczenia, zgodna z normą PN EN 1303:2015-07, a także klasa odporności na włamanie – KT/402/IMP/2014. Szczegółowych informacji o systemie Master Key udzielają najlepsi ślusarze z Pogotowia zamkowego.