Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Zamek do drzwi Gerda RIM 6000 S

Wymiana zamka Keso RIM 6000S zamiennik Gerda

Każdy zamek po dłuższym czasie funkcjonowania psuje się, zacina , zaczyna gorzej pracować. To znak, że warto rozważyć wymianę zamka na nowy.

Gerda RIM 6000S – zamek do wymiany

Ten model to niezwykle popularny mechanizm stosowany w drzwiach wkładka cylindryczna Gerda RIM 6000 antywłamaniowych Gerda Star S, które montowane były w wielu polskich domach do roku 2000. System 12 ruchomych rygli zamykanych za pomocą klucza rurkowego sprawiał, że Polacy czuli się w swoich domach bezpiecznie.

Obecnie Gerda RIM 6000S to zamek przestarzały dlatego oferujemy wymianę wkładki w drzwiach Gerda RIM 6000S na wkładkę KESO RIM 6000S. Klucz w kształcie rurki generuje wiele niepotrzebnych problemów – na przykład zapchanie się, dzięki czemu ślusarze z Pogotowia zamkowego w Warszawie często byli wzywani, aby przeprowadzić naprawę lub wymianę zamków lub wkładki Gerda RIM 6000S.

Współczesne rozwiązania do drzwi antywłamaniowych Gerda

Zamki Gerda RIM 6000S przez długi okres były mechanizmami skutecznie chroniącymi bezpieczeństwo mieszkańców. Obecnie można je w łatwy sposób podrobić w każdym zakładzie ślusarskim. Dlatego właściciele drzwi antywłamaniowych Gerda Star S często poszukują rozwiązania, które zagwarantuje im wyższy poziom zabezpieczeń.

Na rynku jedynym zamkiem, który może zastąpić zamki Gerda we wspomnianych drzwiach jest mechanizm KESO RIM 6000 S. Gwarantuje on wysoki stopień bezpieczeństwa. Każdy mechanizm posiada 4 dedykowane klucze oraz unikalną kartę bezpieczeństwa, na podstawie której można dorobić kolejne egzemplarze.

KESO RIM 6000 S to zamek, który może funkcjonować w systemie Master Key – to znaczy, że jednym kluczem można otwierać i zamykać kilka różnych zamków.

Gdzie kupić zamek KESO Omega 2?

Zamki warto kupować w specjalistycznych sklepach żelaznych lub bezpośrednio u doświadczonych ślusarzy. Pogotowie zamkowe w Warszawie proponuje obie opcje. Co więcej, prowadzimy usług ślusarskie – w tym także wymianę i montaż zamka i wkładki Gerda RIM 6000 oraz innych producentów. Z powodzeniem możesz nam powierzyć instalację KESO RIM 6000 S. W ten sposób zyskujesz gwarancję, że będzie on efektywnie chronił bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych.

Pogotowie zamkowe w Warszawie pozostaje do dyspozycji klientów przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu – tel. 784-799-733

Zamek do drzwi Gerda RIM 6000

 

Call Now Button