Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Zamki antywłamaniowe Warszawa

Zamki antywłamaniowe WarszawaZaufaj sprawdzonym producentom

Pogotowie zamkowe Warszawa – jesteśmy zespołem profesjonalnych

ślusarzy, którzy systematycznie doszkalają swoje umiejętności zawodowe. Uczestniczymy w kursach branżowych, by orientować się w nowinkach świata ślusarskiego. Dzięki udziałowi w szkoleniach, poznajemy najnowsze modele drzwi i zamków, a także sposoby ich reparacji. Jesteśmy specjalistami wysokiej klasy. Pracujemy na najnowszych mechanizmach zamkowych. Z całym przekonaniem możemy naszym Klientom polecić zamki antywłamaniowe Gerda. Mechanizmy tych marek należą do najlepszych na rynku. Dają Klientom wysoki poziom pewności i bezpieczeństwa. Zamki antywłamaniowe Gerda to solidny produkt, na straży którego stoją wymagania nałożone przez wyśrubowane normy europejskie. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wysokiej klasy zamki antywłamaniowe do drzwi. Ich posiadanie gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo. Posiadając zamontowane zamki antywłamaniowe  do drzwi, mogą być Państwo spokojni o swoje mienie. Odpowiednio, profesjonalnie montowane i systematycznie konserwowane – stanowić będą solidne zabezpieczenie drzwi, niemożliwe do sforsowania przez osoby niepowołane.

Pogotowie zamkowe – specjaliści do usług

Zamki antywłamaniowe Warszawa – myśląc tymi kategoriami, warto zapisać numer telefonu do naszej firmy 784-799-733 Świadczymy wysokiej jakości usługi serwisowe – do naszych codziennych obowiązków należy montaż, reperacja oraz wymiana zamków. Jesteśmy także pomocni w zakresie awaryjnego otwierania zamków i drzwi. Zamki antywłamaniowe Warszawa – zapisz numer do nas – profesjonalne usługi ślusarskie są nieodłącznym elementem składowym prowadzonej przez nas działalności.

Jaki zamek do drzwi wejściowych wybrać?

Na rynku można znaleźć różne rodzaje zamków do drzwi domu. Ważne jest to aby wybrany przez nas zamek posiadał odpowiedni atest i certyfikaty.

Najpopularniejszą marką zamków jest GERDA. Producent tych zamków oferuje nam szeroki wybór zamków do drzwi wejściowych. Od klasycznych modeli Gerda Tytan ZX (zamki te występują w różnych wersjach i odmianach kolorystycznych) po zamek Gerda z alarmem typu ZE 1 – ten model zamka jest dla bardziej wymagających klientów.

W ofercie naszego pogotowia zamkowego znajdziecie również Państwo inne popularne marki zamków, które można montować w drzwiach wejściowych, np.: Ikon, EffEff, szwajcarskie zamki KESO czy włoskie zamki do drzwi Mottura. Posiadamy również zamki jednego klucza MasterKey.

Wszystkie oferowane przez nas do drzwi zamki i wkładki posiadają najlepsze zabezpieczenia, które w większej części uchronią nas przed włamaniem.

Ile kosztuje zamek do drzwi antywłamaniowych?

Cena zamka zależy od jego rodzaju. Brana jest pod uwagę klasa zamka, klasa jego odporności na włamanie (posiadane certyfikaty, atesty). Koszt dobrych zamków do drzwi zaczyna się od 250 zł w wzwyż. Coraz częściej spotykamy się z sytuacjami, że klienci domontowują dodatkowy zamek w drzwiach co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców. To bardzo ważne, żeby drzwi naszego domu były wyposażone w najwyższej klasy zamki.

Jeżeli szukasz dobrego zabezpieczenia swojego domu lub mieszkania? Zadzwoń do naszego serwisu i dowiedz się więcej odnośnie rozwiązań jakie możesz zastosować w swoich drzwiach. Nasz ślusarz chętnie podpowie jaki zamek antywłamaniowy warto wybrać, by mieszkanie i jego lokatorzy byli bezpieczni przed niepożądanymi osobami.

Zapraszamy do kontaktu – 784-799-733. Nasze pogotowie zamkowe jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Najlepsze do drzwi zamki? Znajdziesz je u nas!

Poczucie bezpieczeństwa stanowi podstawę naszego dobrego samopoczucia. Pogotowie zamkowe w Warszawie jest firmą dbającą o taki stan ducha Klientów. Dlatego oferujemy Państwu wyłącznie najwyższej klasy mechanizmy zabezpieczające mienie; zamek antywłamaniowy jest jednym z nich. Polecamy tego typu urządzenia jako zabezpieczenie domu lub mieszkania. Zamek antywłamaniowy renomowanej marki, zamontowany w Państwa drzwiach, będzie gwarantem Państwa spokoju i bezpieczeństwa na co dzień. Jesteśmy zespołem doskonałych ślusarzy, którzy polecą Klientom najlepsze rozwiązania – zarówno w zakresie wymiany i montażu zamków, jak i optymalnego doboru urządzeń do potrzeb Klientów. Dbamy o Państwa pełne bezpieczeństwo, dlatego zakres naszych usług jest tak szeroki. Polecamy zamki będące w naszej ofercie handlowej – pochodzą one od najlepszych, światowej klasy producentów, którzy gwarantują ich niezawodność i wytrzymałość.

Mogą Państwo liczyć na nas w każdej trudnej sytuacji z zamkiem. Jesteśmy firmą, która ceni sobie zarówno rzetelną obsługę przedsprzedażną, jak i posprzedażową. Jesteśmy dyspozycyjni – stawimy się pod wskazanym adresem, na każde Państwa wezwanie, o dowolnej porze dnia i nocy. Pracujemy całodobowo, przez cały rok!

Pomożemy przy wymianie zamka antywłamaniowego

Pomożemy również w awaryjnym otwarciu każdego zamka. Nasi fachowcy posiadają obszerną wiedzę ślusarską, a podczas codziennych obowiązków posługują się wyłącznie najnowocześniejszymi narzędziami, które pozwalają im na bezinwazyjną pracę.

Nasze Pogotowie ślusarskie posiada w sprzedaży:
zamki nawierzchniowe
zamki wpuszczane
zamek do drzwi Gerda
zamek do drzwi Dierre
zamki hotelowe na kartę

Pogotowie zamkowe – 24 h – Warszawa – telefon do nas 784-799-733 Polecamy się!

Call Now Button