Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Zamki Gerda – niezawodna technologia i bezpieczeństwo

Zamki Gerda – niezawodna technologia i bezpieczeństwo

Znakomita renoma producenta zamków Gerda

Producent zamków do drzwi o najwyższej jakości – firma Gerda – już od wielu lat króluje na rynku zabezpieczeń do domu i przedsiębiorstwa. Tak naprawdę na swoją renomę marka Gerda pracuje już od 1987 roku, a fakt, że ta polska firma posiada w swojej ofercie nie tylko zamki do drzwi, ale także wiele innych wyrobów (takich jak drzwi, bramy, kłódki itd.), tylko potęguje jej znaczenie w branży. Nie dziwi więc, że zamek do drzwi Gerda to dla wielu z nas synonim bezpieczeństwa, a proste, ale jednocześnie charakterystyczne logo budzi zaufanie klientów i samych ślusarzy z Warszawy i całej Polski.

Wyjątkowo bogata oferta firmy Gerda – zamki do drzwi i nie tylko

Każdy, kto poruszał się w sklepie lub markecie budowlanym, na pewno zauważył, w ilu miejscach można dostrzec produkty spod marki Gerda. Duży asortyment obejmuje wiele rodzajów solidnych zabezpieczeń do mieszkań i domów prywatnych oraz obiektów użyteczności publicznych, a wśród nich wymienić można:

  • niezawodne zamki do drzwi
  • wkładki do zamków
  • nowoczesne drzwi do mieszkań oraz domów
  • kłódki
  • solidne bramy garażowe
  • praktyczne czujniki gazu, dymu, czadu
  • inne akcesoria

Tak duży wybór doskonałych zamków do drzwi Gerda i innych elementów oraz akcesoriów sprawia, że polski producent stał się liderem, również na rynku usług ślusarskich w Warszawie.Jednocześnie jakość wszystkich produktów niezmiennie utrzymuje się na najwyższym poziomie.

Pomoc w wyborze zamka do drzwi Gerda

Z jednej strony tak szeroka oferta zamków Gerda jest bardzo zadowalająca, ale z drugiej można mieć trudności ze zdecydowaniem się na wybór konkretnego modelu, który idealnie sprawdzi się w naszym przypadku. Nie trzeba jednak długo się zastanawiać – wystarczy zadzwonić pod numer sprawdzonego Pogotowia zamkowego z Warszawy, w którym ślusarze pracują 7 dni w tygodniu: 784-799-733 Dzięki doświadczeniu i wiedzy doskonale orientują się w najlepszych zabezpieczeniach do każdego mieszkania. Przy wyborze zamka Gerda na pewno warto zdać się na pomoc profesjonalnego ślusarza.

Call Now Button