Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

KESO RIM 6000 – idealny zamiennik zamka Gerda RIM 6000

KESO RIM 6000 – idealny zamiennik zamka Gerda RIM 6000

Popularnym modelem zamka do drzwi, który ma zabezpieczać nasze domy i mieszkania, jest zamek Gerda RIM 6000 S. Kojarzony jest on z wysokim stopniem ochrony, ale ma też jednocześnie duży mankament. Jest nim dość długi klucz rurkowy, który na pewno nie wpływa na wygodę korzystania z tego zamka do drzwi. Profesjonalni ślusarze z Warszawy znają jednak sposób, jak połączyć komfort z maksymalnym bezpieczeństwem. Najlepszym wyborem okazuje się zamiennik wkładki Gerda RIM 6000 S, którym jest szwajcarski zamek Keso RIM 6000 S. Jego opatentowane zabezpieczenie Omega2 chroni przed kopiowaniem klucza.

Problem z drzwiami antywłamaniowymi Gerda Star S

Klienci Pogotowia ślusarskiego z Warszawy często wspominają o tym, że mając w swoim domu drzwi antywłamaniowe Gerda Star S zauważają utrudnione korzystanie z zamka do drzwi. Spowodowane jest to wkładką z kluczem rurkowym, w której regularnie zapychała się dziurka. Pewien mankament stanowił także sporej wielkości i bardzo nieporęczny klucz, który łatwo można skopiować. Doświadczeni ślusarze z Pogotowia zamkowego w Warszawie polecają wybór sprawdzonego zamiennika, czyli antywłamaniowej wkładki Keso RIM 6000 S, która znana jest ze swojej doskonałej szwajcarskiej jakości.

Kluczy do zamka do drzwi Keso RIM 6000 S nie da się podrobić!

Polecany zamek Keso RIM 6000 S, którego produkcja ma miejsce w Szwajcarii, posiada w komplecie 4 niezawodne klucze. Chroni je przyznany patent o nazwie Omega2, który uniemożliwia dorabiane kluczy przez nieuprawnione osoby. Jest to możliwe dzięki specjalnej karcie bezpieczeństwa, która chroni klucze przed kopiowaniem.

Dodatkowe atuty zamka Keso RIM 6000 S

Ochrona przed kopiowaniem kluczy jest ogromną zaletą, ale zamiennik zamka Gerda RIM 6000 S ma ich więcej. Umożliwia tworzenie rozbudowanych systemów Master Key, które polegają na tym, że korzystając z jednego klucza możemy otworzyć inne zamki w domu. Konsultując się z dobrym ślusarzem z Warszawy, uzyskamy wszystkie informacje o zamienniku zamka Gerda RIM 6000 S oraz o opcjach wymiany wkładki. Warto postawić na skuteczne zabezpieczenie ze sprawdzonym zamkiem Keso RIM 6000 S. Tu uzyskasz informacje i zlecisz wymianę zamka i wkładki profesjonalnym ślusarzom – tel.: 784-799-733

Call Now Button