Wymiana zamków Dierre Warszawa

Wymiana zamka Dierre Warszawa

Dierre – złudna ochrona

Do niedawna w opinii publicznej funkcjonowało przeświadczenie, że jedenZamek do drzwi Dierre wymiana z najbardziej bezpiecznych systemów chroniących drzwi oferuje marka Dierre. Jednakże wydarzenia ostatnich miesięcy udowodniły jak złudne było to poczucie bezpieczeństwa. Na warszawskim Wilanowie przeprowadzono szereg śmiałych tak zwanych „białych” włamań do mieszkań i apartamentów, które posiadały zamki sygnowane marką Dierre. Udowodniły one, że ten rodzaj mechanizmów nie gwarantuje ochrony mienia. Na mieszkańców warszawskich osiedli padł strach, ponieważ dotychczas ten rodzaj zamków był często polecany jako system niezawodny, który niezwykle trudno jest sforsować.
Obecnie jedynym rozwiązaniem, które pomoże poprawić zabezpieczenie własnego majątku jest wymiana zamków Dierre na inny, sprawdzony i bezpieczny system.

Pogotowie zamkowe – pomoże wybrać zamek

Każdy chce się czuć w swoim miejscu zamieszkania lub w pracy bezpiecznie. Dlatego jeśli zamontowałeś drzwi Dierre, rozważ możliwość wymiany wkładki drzwiowej z Dierre na inną – sprawdzoną i bezpieczną. W ten sposób zabezpieczysz swój majątek oraz zapewnisz sobie oraz swoim najbliższym czy współpracownikom pełne bezpieczeństwo.
Pogotowie zamkowe w Warszawie wykonuje usługi montażu i wymiany zamków. Po włamaniach w warszawskim Wilanowie wykonujemy coraz więcej zleceń związanych z wymianą zamków Dierre na inne. Często Klienci pytają nas o systemy zabezpieczeń, z którymi będą czuli się bezpiecznie. Korzystając z naszego ponad dwudziestoletniego doświadczenia, możemy polecić sprawdzone i gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa zamki sygnowane markami Gerda, Keso i IKON. Systemy oferowane przez tych producentów zapewniają najwyższy poziom ochrony potwierdzony zdobytymi certyfikatami oraz spełnianiem przez te mechanizmy wyśrubowanych norm bezpieczeństwa.

Zamień strach na pewność

Zamki Dierre zdecydowanie nie spełniły stawianych przed nimi oczekiwań. Pogotowie zamkowe w Warszawie sugeruje wymianę tych zawodnych mechanizmów na takie, które zapewnią pełne zabezpieczenie przed nieuprawnionym wejściem osób trzecich. Doskonale do tego celu nadają się zamki Keso – szwajcarskiej firmy produkującej niezawodne zabezpieczenia. Zaletą zamków Keso jest elastyczna zmiana kodu wkładki, co znacznie utrudnia sforsowanie zamka oraz podnosi poziom zabezpieczenia. Ich dodatkową zaletą jest wysoka jakość wykonania oraz świetny design.

Zapraszamy do kontaktu – 784-799-733

Wymiana wkładki Dierre na KESO