Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Zamki drzwiowe Warszawa

Zamki drzwiowe WarszawaSpecjaliści od zamków

Pogotowie ślusarskie w Warszawie jest zespołem doskonale przeszkolonych ślusarzy, którzy oferują Państwu profesjonalne usługi z zakresu ślusarstwa. W ofercie handlowej naszej firmy znajdują się – między innymi – zamki do drzwi, w tym antywłamaniowe zamki drzwiowe.
Nasi ślusarze na co dzień podejmują się realizacji szeregu usług ślusarskich; doradzają także Klientom w sprawie optymalnego doboru urządzeń chroniących mienie.
Zamki drzwiowe Warszawa – zachęcamy do wyboru naszej firmy jako doradcy w wyborze urządzeń zabezpieczających Państwa mienie.
Jako specjaliści w swojej branży, polecamy zamki drzwiowe Gerda, a także zamki drzwiowe Dierre, Lob, Mottura i inne. To systemy zabezpieczające mienie Klientów i chroniące ich domostwa przed niepowołanym wtargnięciem osób trzecich. Nasz fachowiec doradzi i dobierze najlepszy do Państwa potrzeb sprzęt, który w wysoki stopniu zabezpieczy Państwa dobytek.

Szeroka oferta handlowa

Jedną z naszych działalności jest sprzedaż zamków do drzwi znanych i renomowanych producentów. Naszym Klientom rekomendujemy kupno zamków sprawdzonych i znanych marek, które oferują sprzęt najwyższej klasy. Sprzedaż zamków drzwiowych jest jedną z naszych usług, jaką proponujemy Klientom. Ponadto awaryjne otwarcia drzwi, domów i mieszkań oraz montaż zamków, ich wymianę i fachową reparację.

Marta Yablonska
Marta Yablonska
2024-05-20
SUPER NA 100%
Drake Rodo
Drake Rodo
2024-02-19
Warszawa Bielany - dojazd w godzinę, szybkie otwarcie drzwi, na drugi dzień wymieniony zamek - szybko i sprawnie - polecam !!!
Jason x
Jason x
2022-05-29
Po nocnej sobotniej eskapadzie pełnej przygód, śmiechu i radości niestety zgubiłem zapasowe klucze do mieszkania. Spotkanie z fachowcem umówione o godzinie 14 na godzine 17. Pan przyjechał chwile wcześniej co bardzo doceniam. Cała usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Otwarcie drzwi i wymiana zamka w przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam firmę. Dziekuje
Piotr
Piotr
2022-03-07
PUNKT ZAMKNIETY OD 2013 roku. Nie ma stacjonarnego punktu - jest sklep ! FROM 2013 CLOSED !

Pracujemy 24 h / dobę

Pogotowie ślusarskie w Warszawie dyżuruje 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług zawsze, gdy znajdą się Państwo w kłopotliwej sytuacji z zepsutym  bądź zatrzaśniętym mechanizmem chroniącym mienie.
Nasza kadra służy także pomocą w zakresie doradztwa i doboru zamka. W naszej ofercie handlowej znajdują się wyłącznie urządzenia chroniące mienie znanych, renomowanych producentów, wśród których wymienić można marki: Gerda, Dierre, Lob, Mottura i inne. .
Zapraszamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu: 784-799-733

Call Now Button