Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Zamki elektroniczne do drzwi

Pogotowie zamkowe oferuje Państwu zaawansowane produkty markielektronicze zamki do drzwi warszawa SALTO, KESO i Simons Voss, spełniające wysokie standardy bezpieczeństwa niezbędne w hotelach, biurach, instytucjach państwowych czy obiektach handlowych. Wśród nich znajdują się nowoczesne, elektroniczne zamki do drzwi wyposażone w system kontroli dostępu oraz posiadające – między innymi – funkcję administrowania kluczami.
Współczesne systemy, którymi dysponujemy, dają możliwość elektronicznej kontroli dostępu do wszystkich drzwi w budynku bądź pomieszczeniu. A dodatkowo, istnieje możliwość ich montażu bez dodatkowych kosztów wynikających na przykład z konieczności okablowania obiektu.

Zamek elektroniczny – jeden system, wiele możliwości

Nowoczesne zamki elektroniczne są zaawansowanymi systemami, które zapewniają:
•             pełną i skuteczną kontrolę wszystkich korzystających z niego pracowników oraz firm współpracujących (podwykonawców);
•             wysoki poziom bezpieczeństwa pomieszczeń, w których są zainstalowane.
Tego rodzaju system wykorzystuje tak zwaną sieć niezależnych zamków elektronicznych do drzwi i czytników on-line, które pozwalają na pełną kontrolę budynku w rzeczywistym czasie. Nasze Pogotowie zamkowe oferując te wysoko zaawansowane produkty, wykorzystuje bezprzewodową, sieciowo-elektroniczną kontrolę dostępu. Daje to wymierne korzyści finansowe, gdyż urządzenia te nie muszą korzystać z kosztownej sieci dodatkowego okablowania firmy.

Marta Yablonska
Marta Yablonska
2024-05-20
SUPER NA 100%
Drake Rodo
Drake Rodo
2024-02-19
Warszawa Bielany - dojazd w godzinę, szybkie otwarcie drzwi, na drugi dzień wymieniony zamek - szybko i sprawnie - polecam !!!
Jason x
Jason x
2022-05-29
Po nocnej sobotniej eskapadzie pełnej przygód, śmiechu i radości niestety zgubiłem zapasowe klucze do mieszkania. Spotkanie z fachowcem umówione o godzinie 14 na godzine 17. Pan przyjechał chwile wcześniej co bardzo doceniam. Cała usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Otwarcie drzwi i wymiana zamka w przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam firmę. Dziekuje
Piotr
Piotr
2022-03-07
PUNKT ZAMKNIETY OD 2013 roku. Nie ma stacjonarnego punktu - jest sklep ! FROM 2013 CLOSED !

Wirtualna sieć SALTO – nowoczesność, ekonomia i bezpieczeństwo
Naszym Klientom instytucjonalnym i biznesowym oferujemy wirtualną sieć SALTO (SVN), będącą inteligentnym połączeniem czytników on-line z niezależny mi urządzeniami zamkowymi. A wszystko – w jednym, niezawodnym urządzeniu nie wymagającym kosztownego okablowania.

Sprawdzony system Keso Entr i Salto

Proponowane przez nas elektroniczne zamki do drzwi Zamek elektroniczny Keso Entrw znaczący sposób zmniejszają koszty ich użytkowania. Przykładowo, w sytuacji zgubienia karty nie trzeba wymieniać całej wkładki zamka (tak jak po zgubieniu klucza zamka mechanicznego), ponieważ wystarczy ją po prostu usunąć z systemu. SALTO – to najwyższy poziom zaawansowanej technologii w służbie Państwa bezpieczeństwa.
Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty nowoczesnych zamków elektronicznych na kartę. Gwarantują one nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale i ekonomiczne użytkowanie. Rekomendujemy montaż tych zamków w pomieszczeniach, gdzie bezpieczeństwo musi być utrzymane na najwyższym poziomie są nimi: hotele, biura, instytucje państwowych oraz obiekty handlowe.
Ostatnio do naszej sprzedaży wszedł nowy elektroniczny zamek do drzwi KESO ENTR, który daje nam możliwość otwierania drzwi na 5 sposobów. Ważnym atutem zamka jest to, że jest samoryglujący zapewniając przy tym bezpieczeństwo dla domowników.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Pogotowie zamkowe – jesteśmy dostępni 24 h / dobę. Telefon do nas: 784-799-733
Polecamy się!

Nasze Pogotowie ślusarskie posiada w sprzedaży:
zamki nawierzchniowe
zamki wpuszczane
zamki antywłamaniowe
zamek do drzwi Gerda
zamek do drzwi Dierre 

Call Now Button