Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Zamki elektroniczne do drzwi

Pogotowie zamkowe oferuje Państwu zaawansowane produkty markielektronicze zamki do drzwi warszawa SALTO, KESO i Simons Voss, spełniające wysokie standardy bezpieczeństwa niezbędne w hotelach, biurach, instytucjach państwowych czy obiektach handlowych. Wśród nich znajdują się nowoczesne, elektroniczne zamki do drzwi wyposażone w system kontroli dostępu oraz posiadające – między innymi – funkcję administrowania kluczami.
Współczesne systemy, którymi dysponujemy, dają możliwość elektronicznej kontroli dostępu do wszystkich drzwi w budynku bądź pomieszczeniu. A dodatkowo, istnieje możliwość ich montażu bez dodatkowych kosztów wynikających na przykład z konieczności okablowania obiektu.

Zamek elektroniczny – jeden system, wiele możliwości

Nowoczesne zamki elektroniczne są zaawansowanymi systemami, które zapewniają:
•             pełną i skuteczną kontrolę wszystkich korzystających z niego pracowników oraz firm współpracujących (podwykonawców);
•             wysoki poziom bezpieczeństwa pomieszczeń, w których są zainstalowane.
Tego rodzaju system wykorzystuje tak zwaną sieć niezależnych zamków elektronicznych do drzwi i czytników on-line, które pozwalają na pełną kontrolę budynku w rzeczywistym czasie. Nasze Pogotowie zamkowe oferując te wysoko zaawansowane produkty, wykorzystuje bezprzewodową, sieciowo-elektroniczną kontrolę dostępu. Daje to wymierne korzyści finansowe, gdyż urządzenia te nie muszą korzystać z kosztownej sieci dodatkowego okablowania firmy.

Wirtualna sieć SALTO – nowoczesność, ekonomia i bezpieczeństwo
Naszym Klientom instytucjonalnym i biznesowym oferujemy wirtualną sieć SALTO (SVN), będącą inteligentnym połączeniem czytników on-line z niezależny mi urządzeniami zamkowymi. A wszystko – w jednym, niezawodnym urządzeniu nie wymagającym kosztownego okablowania.

Sprawdzony system Keso Entr i Salto

Proponowane przez nas elektroniczne zamki do drzwi Zamek elektroniczny Keso Entrw znaczący sposób zmniejszają koszty ich użytkowania. Przykładowo, w sytuacji zgubienia karty nie trzeba wymieniać całej wkładki zamka (tak jak po zgubieniu klucza zamka mechanicznego), ponieważ wystarczy ją po prostu usunąć z systemu. SALTO – to najwyższy poziom zaawansowanej technologii w służbie Państwa bezpieczeństwa.
Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty nowoczesnych zamków elektronicznych na kartę. Gwarantują one nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale i ekonomiczne użytkowanie. Rekomendujemy montaż tych zamków w pomieszczeniach, gdzie bezpieczeństwo musi być utrzymane na najwyższym poziomie są nimi: hotele, biura, instytucje państwowych oraz obiekty handlowe.
Ostatnio do naszej sprzedaży wszedł nowy elektroniczny zamek do drzwi KESO ENTR, który daje nam możliwość otwierania drzwi na 5 sposobów. Ważnym atutem zamka jest to, że jest samoryglujący zapewniając przy tym bezpieczeństwo dla domowników.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Pogotowie zamkowe – jesteśmy dostępni 24 h / dobę. Telefon do nas: 784-799-733
Polecamy się!

Nasze Pogotowie ślusarskie posiada w sprzedaży:
zamki nawierzchniowe
zamki wpuszczane
zamki antywłamaniowe
zamek do drzwi Gerda
zamek do drzwi Dierre 

Call Now Button