Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Wkładki do drzwi Warszawa

Sprzęt najwyższej jakości

Najważniejszym elementem urządzenia zabezpieczającegoWkładki do drzwi Warszawa mienie jest wkładka do drzwi. Pogotowie ślusarskie Warszawa w swojej ofercie handlowej posiada wkładki do drzwi Dierre, a także wkładki do drzwi Gerda.
Wkładki tych producentów są niezwykle popularne na polskim rynku, co świadczyć może jedynie o ich wysokiej jakości, co my – jako specjaliści w branży ślusarskiej – potwierdzamy. Świadczą o tym także posiadane przez nie atesty i certyfikaty wskazujące na wysoką jakość materiałów, z których zostały wykonane oraz precyzję na każdym etapie ich produkcji.

Gwarancja bezpieczeństwa

Wkładki do drzwi Warszawa oferowane przez Pogotowie ślusarskie gwarantują wysoki poziom Państwa bezpieczeństwa.
Wkładki te odpowiednio chronią Państwa mienie przed niepowołanym wtargnięciem osób trzecich. Charakteryzują się wysoką jakością, na straży której stoją posiadane przez nie  certyfikaty.
Za Państwa bezpieczeństwo odpowiadamy również my – jako wykonawcy szeregu usług ślusarskich, w tym montażu urządzeń chroniących mienie oraz ich wymiany.
Wiemy, że od wysokiej jakości naszej pracy zależy bezpieczeństwo Klientów. Dlatego też ciągle się rozwijamy, zdobywamy nowe doświadczenia oraz umiejętności, które sprawiają, że każda zlecona nam usługa wykonywana jest sprawnie oraz z ogromną precyzją.

Bogaty wybór modeli

Wkładka do drzwi Warszawa oferowana przez Pogotowie ślusarskie dostępna jest w trzech wariantach – w zależności od indywidualnych potrzeb danego Klienta. Pierwszy rodzaj, standardowy jest dwustronnie otwierany kluczem. Wariant drugi – zazwyczaj stosowany jest w górnych zamkach montowanych w drzwiach, gdzie zewnętrzna strona zamka otwierana jest kluczem, wewnętrzna natomiast za pomocą gałki. Ostatni typ wkładek do drzwi oferowanych przez nasze Pogotowie, to tak zwane „garażówki”, gdyż otwieranie lub zamykanie urządzenia możliwe jest tylko z jednej, zazwyczaj zewnętrznej strony.

Nasza dostępność – 24 h / dobę

Działamy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Dodatkowo dyżurujemy we wszystkie święta. Warto dodać, że nasi Klienci nie muszą długo czekać na wykonanie danej usługi.
Już w kilka chwil po telefonie od Klienta, jeden z naszych ślusarzy pojawi się pod wyznaczonym przez niego adresem.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Telefon: 784-799-733

Call Now Button