Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa 24h

Awaryjne otwieranie mieszkań

Od otwierania zamków najlepsi fachowcy

Dom jest miejscem, do którego każdy z nas lubi wracać i chce, aby był on zawsze bezpieczny. Dlatego klucze do zamka drzwi mieszkania często strzeżone są jak oko w głowie. Co jednak w sytuacji, gdy zgubimy klucze na skutek nieuwagi albo nieszczęśliwego wypadku? Albo jeszcze gorzej – zostaniemy okadzeni? Należy wtedy skorzystać z usług pogotowia ślusarskiego z Warszawy, które w ekspresowym tempie wykona usługę, jaką jest awaryjne otwieranie drzwi mieszkań czy awaryjne otwieranie samochodów.

Otwieranie drzwi i zamków to żaden problem

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkania czy domu polega na awaryjnym otworzeniu zamka bez uszkodzenia jego delikatnego mechanizmu. Po dostaniu się do środka mieszkania, ślusarz analizuje uszkodzenia (do takich może dojść ze względu na stopień zatrzaśnięcia) i proponuje odpowiednie rozwiązanie problemu. Może być to dorobienie kluczy lub montaż nowego zamka. Aby mieć pewność, że ślusarz świadczy usługi dla mieszkańca domu nasi ślusarze posiadający legitymację policyjną sprawdzają tożsamość. W przypadku próby włamania, bezwzględnie wzywamy policję. Bezpieczeństwo naszych Klientów to nasz priorytet.

Marta Yablonska
Marta Yablonska
2024-05-20
SUPER NA 100%
Drake Rodo
Drake Rodo
2024-02-19
Warszawa Bielany - dojazd w godzinę, szybkie otwarcie drzwi, na drugi dzień wymieniony zamek - szybko i sprawnie - polecam !!!
Jason x
Jason x
2022-05-29
Po nocnej sobotniej eskapadzie pełnej przygód, śmiechu i radości niestety zgubiłem zapasowe klucze do mieszkania. Spotkanie z fachowcem umówione o godzinie 14 na godzine 17. Pan przyjechał chwile wcześniej co bardzo doceniam. Cała usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Otwarcie drzwi i wymiana zamka w przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam firmę. Dziekuje
Piotr
Piotr
2022-03-07
PUNKT ZAMKNIETY OD 2013 roku. Nie ma stacjonarnego punktu - jest sklep ! FROM 2013 CLOSED !

Awaryjne otwieranie zamków mieszkań wykonujemy bez problemu

Awaryjne otwieranie mieszkań czy domów Warszawa może być potrzebne niezależnie od pory dnia czy nocy. Nasze usługi pełnimy kompleksowo całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Jeśli więc potrzebują Państwo pomocy ślusarza na terenie Warszawy w nocy czy wczesnym rankiem – zapraszamy do kontaktu 784-799-733. Wybierając nasze pogotowie ślusarskie mają Państwo gwarancję najszybszego czasu reakcji – zaraz po odebraniu zgłoszenia wysyłamy na miejsce incydentu ślusarza, który znajduje się w pobliżu. Dzięki temu nie muszą Państwo długo czekać na rozwiązanie problemu, jakim może być zepsuty zamek czy zgubione klucze. Awaryjne otwieranie zamków powinno rozwiązać kłopoty związane z drzwiami.

otwieranie zamków drzwi mieszkań

Świadczymy również inne usługi, nie tylko awaryjne otwieranie mieszkań

Nasze pogotowie ślusarskie od lat zajmuje się awaryjnym otwieraniem mieszkań i domów w Warszawie. Nasi Klienci są zawsze zadowoleni z naszych usług, które świadczymy na najwyższym poziomie. Współpracując z nami mają Państwo pewność, że nasza firma zajmie się problemem szybko, sprawnie i skutecznie. Naszym głównym hasłem, pod którym działa nasze pogotowie ślusarskie w Warszawie, jest pomoc Klientom, którzy nagle znaleźli się w pilnej potrzebie. Dlatego zawsze wykonując usługi dbamy o komfort naszych Klientów. Jeśli podczas awaryjnego otwierania zamków domu czy mieszkania okaże się, że zamek nie pełni dobrze swojej funkcji, nasz ślusarz zaproponuje montaż zamków, które zastąpią wysłużone elementy. Nasze pogotowie ślusarskie jest dystrybutorem jedynie oryginalnych, najnowszych produktów. Warto zainwestować w dobre pogotowie ślusarskie, aby skutecznie pozbyć się problemów, które związane są z popsuciem się zamków w drzwiach. Zadzwoń do nas 784-799-733 i zapytaj o cenę każdej z usług, przekonaj się, że jesteśmy konkurencyjni cenowo i wykonujemy usługę na bardzo wysokim poziomie.

Dlaczego zamek w drzwiach się blokuje? Ślusarze odpowiadają

Powody, dla których może pojawić się nieoczekiwany problem z zablokowanym zamkiem, bywają przeróżne. Czasami przyczyna tkwi w naszym roztargnieniu, a innym razem to dzieło zwyczajnego pecha. Zablokowany zamek w drzwiach wejściowych to często skutek zatrzaśnięcia kluczy w mieszkaniu, co zdarza się nawet najbardziej uważnym osobom. Wystarczy tutaj chwila zamyślenia, by zaraz zreflektować się, że klucze pozostały w środku, a my stoimy właśnie przed zatrzaśniętymi drzwiami. Do innych przyczyn należy np. zgubienie kluczyków albo ich kradzież, są też przypadki uszkodzenia zamka do drzwi wskutek uderzenia ciężkim przedmiotem. Niektóre osoby mówią też o nagłej awarii zamka – niezliczone ilości powodów ukazują, że ten problem jest znacznie częstszy, niż nam się wydaje. Każdego dnia biegli ślusarze pracujący w polecanej placówce Pogotowia zamkowego mają styczność z takimi sytuacjami. W związku z tym na co dzień wykonują także szereg trudnych zadań związanych z awaryjnym otwieraniem zamków w drzwiach wejściowych. Zainteresowane osoby pytają zawsze, jak szybko taka usługa ślusarska może być zrealizowana oraz jaki będzie jej koszt. Na pierwsze pytanie odpowiedź jest łatwa: Pogotowie ślusarskie działające 7 dni w tygodniu zapewni nam natychmiastową obsługę oraz pomoc profesjonalnych ślusarzy o dowolnej porze. Odpowiedź na drugie pytanie, tj. o cenę awaryjnego otwierania drzwi, zależy natomiast od kilku czynników – warto przyjrzeć się im bliżej.

Awaryjne otwieranie mieszkań – cena i czas realizacji

O błyskawicznym czasie realizacji awaryjnego otwierania mieszkania mówimy zawsze w przypadku Pogotowia zamkowego,  7 dni w tygodniu. Natomiast w kwestii ceny awaryjnego otwierania mieszkania znaczenie ma tutaj kilka kryteriów. Jednym z nich jest rodzaj zamków oraz drzwi, ponieważ w przypadku zwykłych drzwi koszt będzie wynosił od 220 zł, natomiast przy drzwiach antywłamaniowych to koszt rzędu 300 zł wzwyż. Podczas realizowania takiej usługi ślusarskiej jak awaryjne otwieranie mieszkań często okazuje się, że właściciel chce od razu dokonać wymiany zamka i wkładki. Najlepsi ślusarze są przygotowani również na taką ewentualność i dysponują przy sobie narzędziami oraz produktami, które to umożliwiają.

Awaryjne otwieranie drzwi koszt

Cennik otwierania zamków i dodatkowych usług ślusarskich

Usługa awaryjnego otwierania zamków często wiąże się z koniecznością albo chęcią przeprowadzenia dodatkowych zabiegów, które mają podnieść bezpieczeństwo domowników lub osób użytkujących dany lokal. Wówczas poza ceną awaryjnego otwierania zamków dla osób zainteresowanych liczy się także cena usług ślusarskich, które realizowane są dodatkowo na miejscu. Warto wiedzieć, że wymiana wkładki to zazwyczaj koszt od 270 zł, a wymiana zamka od 120 zł (wszystko tu zależy od rodzaju, rozróżniamy bowiem zamki wpuszczane, zamki nawierzchniowe itd.). Niezbędnych informacji udzieli nam profesjonalny ślusarz z Pogotowia zamkowego, które cieszy się renomą i zaufaniem Klientów.

Skontaktuj się z nami pod numerem 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Call Now Button