Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Awaryjne otwieranie mieszkań Izabelin

Zagubione klucze bądź skradzione potrafią skutecznie zepsuć Awaryjne otwieranie mieszkań Izabelinnawet najlepiej rozpoczęty dzień. Aby nie tracić nerwów wystarczy wezwać sprawdzonych ślusarzy i to bez względu na porę.

Pogotowie zamkowe Izabelin dostępne jest do Państwa dyspozycji  przez 24 godziny na dobę. Przyjmujemy zgłoszenia na takie usługi ślusarskie, jak awaryjne otwieranie drzwi czy naprawa zamków w drzwiach lokali, jak i drzwiczek samochodowych.

Otwieranie zamków wykonujemy metodą bezinwazyjną. Oznacza to, że nie uszkodzimy ani mechanizmu, ani innych elementów drzwi, zatem nie narazimy Państwa na koszta związane z dodatkowymi naprawami, co zdarza się nagminnie, gdy wezwany zostanie niesolidny fachowiec. Awaryjne otwieranie mieszkań, biur czy innych pomieszczeń oraz lokali, to nie jedyna usługa, jaką oferujemy.

Fachowcy z Pogotowia zamkowego z podwarszawskiej miejscowości Izabelin to specjaliści o wysokich kwalifikacjach realizujący też takie usługi ślusarskie, jak awaryjne otwieranie samochodów. Zajmujemy się autami dostawczymi i osobowymi. Ponadto prowadzimy serwis zamków Dierre i zamków Gerda. Zajmujemy się też drobnymi usługami typu: wymiana zamków czy też montaż zamków tradycyjnych.

Telefon: 784-799-733

Call Now Button