Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Awaryjne otwieranie mieszkań Raszyn

Ślusarze od otwierania zamków w drzwiach

Jeżeli to właśnie Państwa spotkała sytuacja związana z zatrzaśnięciemAwaryjne otwieranie mieszkań Raszyn zamka mieszkania bądź zgubieniem klucza, warto mieć pod ręką numer do zaufanego pogotowia ślusarskiego, które działa na obszarze Raszyna.  Serdecznie zapraszamy Państwa  do skorzystania z naszych usług w momencie, gdy spotkają się Państwo z problemami związanymi z zamkami wejściowymi do drzwi Państwa mieszkania lub domu. Nasi ślusarze pomogą Państwu rozwiązać problemy związane z nieprawidłowym działaniem zamków.

Tuż po przyjeździe na miejsce zdarzenia wskazane przez Klienta, ślusarz ocenia przyczynę awarii. Kolejnym krokiem jest próba awaryjnego otwierania zamka, która nie uszkodzi przy tym delikatnego mechanizmu zamka. Otwieranie zamki przez naszych ślusarzy nigdy nie posiadają śladów jakiejkolwiek ingerencji ślusarza. Awaryjne otwieranie zamków wykonujemy zgodnie z wytyczonymi zasadami bezpieczeństwa, których ściśle się trzymamy. Dlatego właśnie działamy na licencji policji, która uprawnia nas do wylegitymowania osoby, która zgłasza incydent oraz do legalnego otwieranie zamków w trybie awaryjny.

Doświadczeni ślusarze

Usługę awaryjnego otwieranie drzwi mieszkań i domów w Raszynie wykonujemy już od wielu lat. Przez okres naszej działalności dowiedzieliśmy się, że podstawową i najważniejszą wartością, jaką oczekują od nas Klienci jest szybki czas działania. Ciągle polepszamy nasz czas reakcji, który obecnie wynosi zaledwie kilka, kilkanaście minut. Zdecydowaliśmy się także na pracę przez całą dobę. Wiemy, że nieprzyjemny incydent może wydarzyć się niezależnie od pory dnia. Jesteśmy przygotowani na reakcję natychmiastową również w święta i dni wolne od pracy. Nieprzyjemne sytuacje, które związane mogą być z zatrzaśnięciem zamków zdarzają się przecież w także nocy, w święta czy wcześnie rano.

Dostępni 7 dni w tygodniu

Nasze pogotowie ślusarskie Raszyn oferuje Państwu najlepsze usługi w konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się sprzedażą produktów zabezpieczających w atrakcyjnych cenach, przygotowaliśmy dla Państwa specjalnie wynegocjowane ceny z producentami. Koszty naszych usług także objęte są promocją i zniżkami lojalnościowymi – dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia zamkowego w Raszynie. Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań to dla nas usługa, którą wykonujemy codziennie, a więc nie skrywa przed nami tajemnic. Zapraszamy do kontaktu: 784-799-733

W Raszynie wykonujemy różne usługi:

Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
i inne usługi ślusarskie

Call Now Button