Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Awaryjne otwieranie samochodów Raszyn

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie?

Samochód, który ułatwia codzienne życie, potrafi jednocześnie przysporzyćAwaryjne otwieranie samochodów Raszyn sporo problemów. Jednym z przypadków, z którymi spotykamy się w swojej pracy najczęściej jest zatrzaśniecie kluczyków w aucie bądź utrata jedynych kluczy do samochodu. Problemy związane z zamkiem w aucie skutecznie rozwiąże profesjonalne pogotowie zamkowe w Raszynie

Od kilkunastu lat awaryjnie otwieramy auta

Usługę awaryjnego otwierania aut świadczymy już od wielu lat. W przeciągu tego czasu, w ciągu którego jesteśmy na rynku obserwujemy zmiany w technologiach stosowanych na rynku ślusarstwa. Dbamy o to, aby być na bieżąco  w zakresie nowych technologii, które coraz częściej wykorzystywane są w zamkach samochodowych. Uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez producentów samochodowych, w swojej karierze mieliśmy do czynienia z samochodami wielu marek. Jeśli problem zatrzaśniętych kluczyków w aucie spotkał właśnie Państwa, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wybierając nasze pogotowie zamkowe w Raszynie, mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usługi.

Otworzymy każdą markę samochodu

Jeśli zdarzy Ci się zatrzasnąć kluczyki w samochodzie, pod żadnym pozorem nie próbuj samodzielnie otwierać swojego samochodu! Takie nieprofesjonalne próby otwierania drzwi Twojego samochodu mogą zaowocować niezbyt przyjemnymi skutkami ubocznymi: możesz porysować lakier, doprowadzić do wgniecenia nadwozia lub trwale uszkodzić delikatny mechanizm zamka samochodowego. Naprawa wyżej wymienionych uszkodzeń może Cię sporo kosztować – uwierz nam, jest to zupełnie zbędny koszt.

Awaryjne otwieranie auta bezwzględnie powinno być wykonywane zgodnie z określonymi zasadami bezpieczeństwa. Ślusarz z Raszyna, który przybędzie na miejsce zdarzenia  powinien poprosić Cię o dokumenty, które udowodnią, że jesteś właścicielem samochodu. Poproszony powinieneś także o dokument tożsamości. Do tego typu czynności upoważnia legitymacja policji – posiada ją każdy z naszych pracowników. Stosujemy się zawsze do tej procedury – naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym Klientom.

Jesteśmy dla naszych klientów 7 dni w tygodniu

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało, że nasi Klienci przede wszystkim oczekują, aby ich problem został rozwiązany natychmiast, zaraz po otrzymaniu o nim zgłoszenia. Zdecydowaliśmy się więc na pracę 24 godziny na dobę, przez cały tydzień. Usługi ślusarskie świadczymy również w święta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – pogotowie ślusarskie Raszyn serdecznie zaprasza do zapoznania się z szerokim wachlarzem usług. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i doradzimy odpowiednie rozwiązania. Kontakt do nas: 784-799-733

W Raszynie wykonujemy różne usługi:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
i inne usługi ślusarskie

Call Now Button