Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Awaryjne otwieranie samochodów Stare Babice

Otworzymy każdy zamek w aucie

Awaryjne otwieranie drzwi samochodów Stare Babice to usługaAwaryjne otwieranie samochodu Stare Babice bardzo często wybierana przez kierowców, którzy w związku z nieprawidłowym działaniem zamka bądź stacyjki nie mogą ruszyć z parkingu. Powodów takich awarii jest wiele – często przyczyną awaryjnego otwierania drzwi samochodów jest zupełnie nieuważne zatrzaśnięcie kluczyków wewnątrz auta: w stacyjce lub też w elektrycznie otwieranym bagażniku. Zdarzają się również niespodziewane awarie kluczyków elektrycznych. Bywa, że jest to skutek jedynie rozładowania baterii, co może być jednak uciążliwe, gdyż ciężko czasem dostać baterię w najbliższym sklepie. Nasi ślusarze przygotowani są na tego typu okoliczności.

Wyjeżdżając do Klienta wyposażeni są w wiele gadżetów i drobnych przyborów praktycznego użytku, takich jak właśnie baterie do kluczyków. Zajmujemy się również naprawą i kopiowaniem kluczy do samochodów posiadających mechanizm zabezpieczający przed przypadkowym otwarciem – kluczyków z immobilizerem. Jedynie dobra kopia takich kluczy będzie działała prawidłowo. Dzięki naszemu pogotowiu ślusarskiemu w Starych Babicach będą Państwo w stanie szybko zlikwidować problem związany z zatrzaśnięciem kluczy.

Otwieramy wszystkie marki aut

Nasze pogotowie ślusarskie Stare Babice zajmuje się już od wielu lat awaryjnym otwieraniem drzwi samochodów. W przeciągu swojej kariery mieliśmy do czynienia z takimi markami jak Audi, Fiat, Opel czy Mercedes. Otwieraliśmy również zamki mniej popularnych marek, a także starszych, zabytkowych modeli. Specjalizujemy się również w otwieraniu autobusów, odblokowywaniu stacyjek skuterów. Jeżeli mają Państwo nietypowe zlecenie wystarczy zadzwonić – z pewnością będziemy w stanie Państwu pomóc.

Zatrzaśnięte kluczyki?

Zatrzaśnięcie kluczyka w aucie może przydarzyć się każdemu, dosłownie o każdej porze dnia. Awaria tego typu absolutnie nie może czekać na godziny otwarcia pogotowia. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się pracować całodobowo, bez przerwy. Niezależnie od godziny czy też dnia tygodnia nasi konsultanci czekają na zgłoszenia pod specjalnie przygotowaną infolinią i natychmiastowo wysyłają ślusarza na wskazane przez Państwa miejsce w Starych Babicach. Ponieważ działamy całodobowo mamy pewność, że jesteśmy w stanie pomóc każdemu z naszych Klientów, nie zostawiając nikogo z niewygodną sytuacją związaną z zepsutym zamkiem samochodu.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy solidnego ślusarza, który pracuje przez całą dobę i obsługuje mieszkańców Starych Babic, doskonale Państwo trafili! Zapraszamy do umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie 784-799-733 – oferujemy atrakcyjne zniżki i promocje dla naszych Klientów.

W Starych Babicach wykonujemy również:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
i inne usługi ślusarskie

Call Now Button