Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Naprawa zamków Stare Babice

W chwili, gdy zamek w drzwiach naszego mieszkania przestaje pełnićNaprawa zamków Stare Babice swoją główną funkcję w sposób prawidłowy, warto pomyśleć o naprawie zamka. Być może okaże się, że potrzebna będzie wymiana zamka na nowy model bądź wystarczy naprawa mechanizmu, aby jego prawidłowe działanie zostało przywrócone. Jednak dobrze ocenić może to tylko profesjonalista. Szukasz eksperta? Zaufaj naszym pracownikom, którzy od wielu lat pomagają mieszkańcom Starych Babic w naprawianiu zamków!

Serwis renomowanych producentów zamków

Usługa naprawy zamków bardzo często związana jest z nieprawidłowym używaniem drzwi i zamków. Takie czynności jak szarpanie zamkiem, trzaskanie drzwiami czy gwałtowne próby otwarcia mogą się skończyć awarią zamka. Przyczynić do niej może się także przechowywanie kluczy z twardymi przedmiotami, rzucanie nimi czy też otwieranie butelek lub puszek za pomocą kluczy. Dlatego warto dbać o codzienną, prawidłową eksploatację zarówno i zamków, jak i kluczy. Raz na kilka miesięcy warto przecierać zamek preparatem konserwującym, drzwi otwierać i zamykać ostrożnie i delikatnie oraz pamiętać o prawidłowym przechowywaniu kluczy – tyczy się to również kluczy samochodowych.

Od wielu lat naprawiamy zamki

Naprawa zamków powinna być przeprowadzona jedynie przez ekspertów ze Starych Babic – tylko to daje gwarancję, że naprawiony zamek będzie służył przez kolejne lata. Pracownicy, których zatrudniamy, to ludzie wykształceni, znający się na rzeczy. To osoby, które lubią wykonywaną przez siebie pracę. Tworzymy zgrany zespół ślusarzy, któremu przyświeca jeden cel – pomoc Klientom. Nasi eksperci ze Starych Babic zawsze znajdują rozwiązanie problemu, otwierają każdy zamek, rozwiążą każdy problem. Zawsze służą radą, chętnie pomogą Państwu w doborze nowego zamka, doradzą, w jaki sposób dbać o zamek tak, aby wizyta ślusarza nie była konieczna przez dłuższy czas.

Nasze usługi oferujemy przez całą dobę. Pracujemy wyłącznie na oryginalnych produktach i jedynie takie polecamy podczas wymiany zamków na nowe. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny za wykonywane przez nas usługi. Jesteśmy niezawodni, zaufaniem obdarzyło nas już wiele firm i osób prywatnych.

Zawsze do Państwa dyspozycji

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi naprawy zamków – 784-799-733. Wybierając Pogotowie zamkowe Stare Babice, wybierają Państwo bezpieczeństwo i pewność, że problem zostanie zażegnany.

W Starych Babicach wykonujemy również:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
i inne usługi ślusarskie

Call Now Button