Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Naprawa zamków Błonie

Oferujemy profesjonalne doradztwo i poszukiwanie rozwiązań

Awarie zamków w drzwiach zdarzają się bardzo często zarówno wNaprawa zamków Błonie nowych, jak i starszych modelach drzwi. Wielokrotnie dochodzi do zacięcia się drzwi wejściowych, od łazienki, bądź sytuacji kiedy przekręcamy klucz, a zamek mimo to się nie otwiera. Pogotowie zamkowe Błonie odpowiada na tego typu problemy i proponuje naprawę zamków wszystkich typów. Najczęściej wykonujemy naprawę zamków Gerda i Dierre, ale nasi ślusarze posiadają doświadczenie również w naprawianiu zamków innych producentów.

Jeśli dojdzie do złamania klucza, warto najpierw spróbować naprawić zamek, ponieważ jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż wymiana i montaż nowego zamka. Co więcej nasi pracownicy są przygotowani do tego, że dopiero na miejscu może okazać się, jaka usługa ślusarska będzie konieczna. Dla nas to nie problem – doskonale radzimy sobie w każdej sytuacji!

Wszechstronność naszych usług

Poza naprawą zamków, służymy również pomocą w przypadku konieczności awaryjnego otwarcia drzwi do mieszkania czy domu. Bardzo częste są sytuacje zagubienia kluczy przez domowników bądź zatrzaśnięcia kluczy w środku lokalu. Wtedy usługa ta pozwala zachować zamek w doskonałym stanie. Jest też szybsza i znacznie tańsza niż wymiana mechanizmu na nowy.

Pomagamy również wtedy, kiedy niezbędne jest awaryjne otwieranie auta, z racji zatrzaśnięcia kluczyków w środku pojazdu. Nasi ślusarze są specjalistami w swojej dziedzinie, a przy tym posiadają odpowiednie zaplecze narzędziowe, aby usunąć każdą usterkę.

 Naprawa zamków bywa kosztowna, więc warto zainwestować w dobrego fachowca, który poza wyeliminowaniem problemu, doradzi jak najlepiej eksploatować zamek, aby mechanizm długo nam jeszcze posłużył. Nasze Pogotowie zamkowe w Błoniu jest w stanie wykonać serwis zamka każdego typu, dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników. Specjalizujemy się w serwisie zamków Gerda i serwisie zamków Dierre. Dzięki wykonywanej systematycznie konserwacji otrzymują Państwo gwarancję, że mechanizm w drzwiach będzie pracował sprawnie i skutecznie chronił przed włamaniami przez wiele lat.

Pełna dyspozycyjność wyróżnia nas na tle konkurencji

Pogotowie zamkowe w Błoniu pracuje przez cały tydzień, nawet w dni wolne i święta. W każdej chwili jesteśmy gotowi, aby odpowiedzieć na Państwa wezwanie, a nasi ślusarze są zawsze wyposażeni w odpowiedni, specjalistyczny zestaw narzędzi. To, że zamki ulegają awariom, jest czymś normalnym i zrozumiałym, natomiast zdajemy sobie sprawę z tego, iż w takiej sytuacji nasi Klienci oczekują przede wszystkim błyskawicznego działania.

Nasze Pogotowie zamkowe Błonie podejmuje działania szybko, bez niepotrzebnego zwlekania, dbając również o to, aby wykonać usługę ślusarską na wysokim poziomie, nie przysparzając zbędnych kosztów.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń do nas 784-799-733

 

Call Now Button