Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Naprawa zamka w drzwiach Łomianki

Serwis zamków

W przypadku konieczności naprawy zamka Naprawa zamków Łomiankiwarto skorzystać z profesjonalnej pomocy doświadczonego ślusarza. Pogotowie zamkowe z Łomianek świadczy kompleksowe usługi ślusarskie od wielu lat, cieszymy się zaufaniem Klientów z Łomianek, ponieważ wszelkie wykonywane przez nas prace charakteryzują się wysoką jakością i rzetelnością. Służymy również pomocą w sytuacjach awaryjnych, niezależnie od pory dnia czy nocy. Awaryjnie otwieramy mieszkania, zajmujemy się też awaryjnym otwieraniem samochodów.

Podejmujemy się wymiany i montażu zamków, oferujemy także ich naprawę. Montujemy w Państwa drzwiach nowoczesne zamki antywłamaniowe marki Gerda oraz Dierre (a także serwisujemy je). Jesteśmy najlepszymi fachowcami w branży.

Serwis zamków to usługa polecana nie tylko przez ślusarzy, zatrudnionych w naszym Pogotowiu zamkowym, ale także przez producentów tych delikatnych urządzeń.  Proponujemy serwis zamków Gerda i Dierre, który przeprowadzają nasi ślusarze w dogodnych dla Państwa terminach.

Przybędziemy na czas

Mieszkańcy Łomianek mogą korzystać z naszych usług całodobowo. Jesteśmy dostępni 24h/dobę, a to daje Państwu pewność, iż nie zostaniecie nigdy pozbawieni fachowej pomocy. Wszelkie nagłe wypadki traktujemy priorytetowo – awaryjnie otworzymy samochód i mieszkanie, nawet jeśli zadzwonicie do nas w środku nocy! Pracujemy także w niedziele i wszystkie święta. Stawiamy na całodobową dyspozycyjność.

Terminy wszelkiego rodzaju napraw zamków, ich montaż czy wymianę również dostosujemy do Państwa dyspozycyjności.

Profesjonalna naprawa zamków

Naprawa zamka, która jest przeprowadzona przez profesjonalnego ślusarza, to gwarancja sprawności jego działania. Nasi pracownicy umówią się z Państwem o dogodnej dla Was porze i sprawnie dokonają wszelkich napraw. Wzywając Pogotowie zamkowe zyskują Państwo gwarancję, że naprawa zamka będzie przeprowadzona rzetelnie i prawidłowo, co pozwoli na jego sprawne funkcjonowanie przez długi czas.

Często jesteśmy też wzywani do montażu i wymiany zamków. Klienci oczekują od nas również porad, które zamki będą najlepsze do danych drzwi – dlatego świadczymy także doradztwo w zakresie ślusarstwa oraz oferujemy sprzedaż sprawdzonych zamków prosto od naszych ślusarzy.

Nasze usługi ślusarskie są utrzymane na stałym, wysokim poziomie, a nasi ślusarze doskonalą swoje umiejętności w trosce o Państwa satysfakcję.

Nasz telefon 784-799-733 – jest czynny przez całą dobę. Czekamy na Państwa zgłoszenia także w niedziele i święta. Zapraszamy do kontaktu. Polecamy się również jako specjaliści od serwisu zamków Dierre oraz serwisu urządzeń marki Gerda.

Call Now Button