Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Montaż i wymiana zamka Łomianki

Wymiana zamków – nowoczesne zamki do drzwi

Bywa, że decydujemy się na wymianę zamków z powodów Montaż i wymiana zamków Łomiankibezpieczeństwa – nowszy antywłamaniowy zamek lepiej zabezpieczy nasze mieszkanie przed włamaniem. Bez względu na powód, tego rodzaju wymiana nie powinna być przeprowadzana we własnym zakresie, ponieważ może to skutkować uszkodzeniem nowego mechanizmu. Jedynie doświadczony ślusarz zrobi to fachowo i tylko tak dokonana wymiana zamka daje gwarancję bezpieczeństwa.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Prowadzone przez nas Pogotowie zamkowe od wielu lat świadczy usługi ślusarskie. Montaż oraz wymiana zamków, którą proponujemy, to gwarancja dobrze przeprowadzonej usługi. Nasi ślusarze posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i doświadczenie, a także dysponują narzędziami, pozwalającymi im wszelkie usługi montażowe (związane z wymianą czy naprawą zamków) przeprowadzić w sposób profesjonalny. Chętnie doradzą, jaki zamek wybrać, a zasugerowane przez nas rozwiązanie będzie uwzględniało Państwa oczekiwania.

Zamki antywłamaniowe

Wymiana starych zamków na nowoczesne – antywłamaniowe, to usługa, którą Pogotowie zamkowe z Łomianek wykonuje coraz częściej. Wpływ na popularność takiego rozwiązania ma wysoka jakość tych urządzeń oraz bezpieczeństwo, jakie dzięki nim zyskujemy.

Nasze doświadczenie w branży usług ślusarskich pozwala nam służyć radą przy wyborze odpowiedniego na Państwa potrzeby modelu zamka antywłamaniowego. Szczególnie polecane są przez nas popularne i sprawdzone zamki Gerda. Pogotowie zamkowe z Łomianek oferuje montaż tego rodzaju zamków, a także usługi związane z ich serwisowaniem. Nasi ślusarze posiadają szeroką wiedzę pozwalającą im montaż zamków Gerda przeprowadzić szybko i fachowo, co jest gwarancją ich późniejszego bezawaryjnego działania.

Kolejnymi zamkami, które również cieszą się doskonała opinią specjalistów są antywłamaniowe zamki Dierre. Również urządzenia marki Dierre zostały przez nas objęte serwisem, z którego warto skorzystać.

W naszej ofercie znajdują się także wysokiej jakości zamki, które mogą Państwo kupić u naszych ślusarzy. Prowadzimy nie tylko sprzedaż sprawdzonych zamków, ale także doradzamy, które mechanizmy będą najbardziej odpowiednie do danej lokalizacji.

Naprawa zamków

Nie za każdym razem, gdy coś w zamku zawodzi, konieczna jest jego wymiana. Nierzadko uszkodzenie jest niewielkie. W takich sytuacjach proponujemy naprawę zamków. Ślusarz, który przybędzie pod wskazany adres, profesjonalnie oceni stan zamka i zdecyduje czy naprawa jego mechanizmu jest możliwa. Jeśli tak, sprawnie ją przeprowadzi, zaś w przypadku, gdy usterka jest poważna i naprawa nie przyniosłaby długotrwałego skutku, zasugeruje wymianę zamka na nowy. Zatrudnieni w naszej firmie ślusarze podejmą się naprawy wszelkiego rodzaju zamków, począwszy od tych, które służą Państwu od wielu lat, a skończywszy na najnowocześniejszych zamkach nowej generacji. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu, jakim dysponują, a także kwalifikacjom, które posiadają.

Jednocześnie odradzamy samodzielnych napraw zamków. Są to zadania, które wymagają interwencji ślusarza, a niefachowa naprawa może przynieść skutek odwrotny od zamierzonego. Zamek zepsuje się dokumentnie, a Państwo staną przed koniecznością awaryjnego otwierania mieszkania.

Kompleksowe usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe w Łomiankach świadczy kompleksowe usługi ślusarskie, w tym awaryjne otwieranie mieszkań. Jesteśmy także doskonale przygotowani do tego, aby świadczyć usługi w zakresie awaryjnego otwierania samochodów.  Nasi pracownicy pojawią się na miejscu zdarzenia niezależnie od pory dnia, gdyż wszystkie Państwa zgłoszenia traktowane są przez nas priorytetowo.

Zapraszamy, nasz telefon 784-799-733 jest czynny przez całą dobę.

Call Now Button