Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Zamki hotelowe na kartę Warszawa

Zamki hotelowe na karteBezpieczeństwo Klientów to podstawa

Pogotowie ślusarskie w Warszawie – jesteśmy wysokiej klasy specjalistami od ślusarstwa,  świadczymy usługi ślusarskie na najwyższym poziomie.
Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i Klienci biznesowi. Służymy także pomocą w zakresie doboru urządzeń zabezpieczających mienie. Polecamy mechanizmy o antywłamaniowych właściwościach – sprawdzone i gwarantujące wysoki poziom ochrony.
Specjalizujemy się w montażu zamków, ich wymianie oraz profesjonalnym doborze urządzenia do wymagań obiektu.
Zapewniamy bezpieczeństwo w budynkach użyteczności publicznej oraz hotelach. Naszym Klientom biznesowym oferujemy zamki hotelowe na kartę. Te zaawansowane technologicznie urządzenia, stanowią gwarancję bezpieczeństwa mienia gości hotelowych. Nasza oferta, bogata w najlepsze zamki, zawiera zatem także zamki hotelowe na kartę.

Bezpieczny hotel

Klienci przebywający w hotelu chcą czuć się bezpiecznie. Ich mienie w tego typu obiektach musi pozostać zabezpieczone. Zamek hotelowy na kartę, oferowany przez naszą firmą, z pewnością będzie gwarantem bezpieczeństwa gości hotelowych oraz ich bagażu.
Zamek hotelowy na kartę, to obok wygody użytkowania, solidne zabezpieczenie drzwi przed niepowołanym wtargnięciem osób trzecich.

Marta Yablonska
Marta Yablonska
2024-05-20
SUPER NA 100%
Drake Rodo
Drake Rodo
2024-02-19
Warszawa Bielany - dojazd w godzinę, szybkie otwarcie drzwi, na drugi dzień wymieniony zamek - szybko i sprawnie - polecam !!!
Jason x
Jason x
2022-05-29
Po nocnej sobotniej eskapadzie pełnej przygód, śmiechu i radości niestety zgubiłem zapasowe klucze do mieszkania. Spotkanie z fachowcem umówione o godzinie 14 na godzine 17. Pan przyjechał chwile wcześniej co bardzo doceniam. Cała usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Otwarcie drzwi i wymiana zamka w przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam firmę. Dziekuje
Piotr
Piotr
2022-03-07
PUNKT ZAMKNIETY OD 2013 roku. Nie ma stacjonarnego punktu - jest sklep ! FROM 2013 CLOSED !

Usługi na najwyższym poziomie

Pogotowie ślusarskie w Warszawie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wciąż doskonali i poszerza swoja ofertę. Świadczymy wysokiej klasy usługi ślusarskie, które podparte są wiedzą i doświadczeniem naszych ślusarzy. Istniejąc na rynku od ponad 20 lat, zdobyliśmy cenną wiedzę praktyczną, którą wykorzystujemy podczas codziennych obowiązków.
Rzetelnie realizujemy każdą usługę ślusarską, a podczas pracy korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu ślusarskiego. To wszystko sprawia, że jesteśmy najlepszą firmą ślusarską w Warszawie.
Oferta naszej firmy jest niezwykle obszerna. Kierujemy ją do Klientów prywatnych oraz firm, w tym hoteli. W ofercie handlowej posiadamy zamki hotelowe, które zabezpieczą własność przebywających w obiekcie gości. To z kolei wpływa pozytywnie na wizerunek hotelu.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz z profesjonalnych usług ślusarskich. Zamki hotelowe, jakie rekomendujemy obiektom hotelowym, są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku. Systemy ich działania spełniają ostre normy europejskie i posiadają stosowne atesty. Sprawia to, iż są urządzeniami zapewniającymi bezpieczny pobyt w hotelu.

Pracujemy przez całą dobę

Ślusarze z Pogotowia ślusarskie w Warszawie dyżurują przez 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także w niedziele i wszystkie święta. Z powodzeniem dodzwonią się Państwo do nas nawet w środku nocy. Zapewniamy, iż o każdej porze dnia i nocy pomożemy skutecznie usunąć awarię zamka.
Jesteśmy pomocni w sytuacjach, gdy konieczny jest montaż zamków czy wymiana zamków. Nasi ślusarze to specjaliści od reparacji zamków. Jeśli zajdzie taka konieczność, przyjedziemy pod wskazany przez Państwa dres, by wykonać awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów. Telefon do nas 784-799-733

Nasze Pogotowie ślusarskie posiada w sprzedaży:
zamki nawierzchniowe
zamki wpuszczane
zamki antywłamaniowe
zamek do drzwi Gerda
zamek do drzwi Dierre

Call Now Button