Montaż i wymiana zamków Warszawa 24h

Montaż zamka w drzwiach

Jeśli zamierzasz pozbyć się swoich starych zamków do drzwi lub swojego domu, powierz to zadanie specjalistom, którzy od lat zajmują się zakładaniem, naprawą i wymianą wszelkiego zamków oraz awaryjnym otwieraniem na terenie Warszawy.

Pogotowie ślusarskie specjalizuje się w zakładaniu nowych zamków, które mają za zadanie zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Jeśli zamek jest wysłużony, to warto zainwestować w zakup nowego. Posiadanie złego zamka, który odmawia posłuszeństwa, zacina się i wymaga ogromnego wkładu siły w otwieranie, nie zapewni poczucia bezpieczeństwa podczas wyjazdów.

Wymiana zamka o każdej porze dnia

Nasza firma prowadzi montaż zamków w Warszawie. Nasza ekipa składa się ze ślusarzy, którzy w swoim fachu pracują już od kilkunastu lat – wymiana i montaż zamków nie mają zatem dla nich żadnych tajemnic. Montaż zamków w Warszawie zajmuje im kilka chwil. Zainstalowany zamek posiada naszą gwarancję, że będzie służył Państwu przez wiele kolejnych lat. Taki montaż powinien być wpisany w harmonogram Państwa prac remontowych lub budowlanych. Solidne zamki przydadzą się w momencie kończenia pustostanu i rozpoczynania wykończenia domu. Montaż i wymiana zamków do drzwi Gerda to nie lada wyczyn dlatego warto powierzyć tą usługę osobom, które się na tym znają. Wymiana zamków to również punkt obowiązkowy dla każdego, kto zakupił mieszkanie z rynku wtórnego i nie chce mieć niespodziewanych gości. Posiadamy w sprzedaży i prowadzimy wymianę wkładek do drzwi Keso, Gerda, Dierre i innych. Wymianę zamka lub wkładki w mieście studenckim, powinna zainteresować również każdego najemcę mieszkania, który właśnie pożegnał się z lokatorami – nigdy nie wiadomo czy oddane klucze nie zostały wcześniej skopiowane.

Pełen serwis zamków w Warszawie

Wykonujemy montaż zamków antywłamaniowych Gerda, najwyższej jakości, najnowszej generacji. Zajmujemy się również montażem innych zamków – Dierre, Mottura, Keso, Ikon i inni producenci. Po rozmowie z Klientem dotyczącej jego oczekiwań co do stopnia zabezpieczenia i ceny zamka, nasz ślusarz dobierze najlepsze rozwiązanie, które idealnie sprosta Państwa oczekiwaniom.

Nasze pogotowie ślusarskie w Warszawie przyjedzie do Państwa w momencie otrzymania informacji, ze potrzebują Państwo skorzystać z naszych usług tj. awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie mieszkań czy naprawy zamków. Mogą Państwo również zamówić wizytę z wyprzedzeniem, w zależności od planów remontowych. Wystarczy skontaktować się z nami (zapraszamy do zakładki kontakt) i umówić wizytę na określony dzień. Z pewnością o wyznaczonej porze zjawi się nasz ślusarz, gotów pomóc Państwu w założeniu zamku.

Wymiana zamka w drzwiach

Umów się wymianę zamka

Należy pamiętać, że usługa zakładania zamków wymaga umiejętności oraz odpowiedniego sprzętu. Zapewniamy, że nasze pogotowie ślusarskie posiada zarówno wiedzę, dzięki której w sposób fachowy dokonujemy montażu i wymiany zamków oraz profesjonalny sprzęt do tego typu działań.

Zadzwoń do nas i zapytaj o ceny zamków a na pewno zostaniesz miło zaskoczony.

Skorzystaj z usług naszego ślusarza – na terenie całej Warszawy i okolic!

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów