Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Montaż i wymiana zamków Warszawa 24h

Montaż zamka w drzwiach

Jeśli zamierzasz pozbyć się swoich starych zamków do drzwi lub swojego domu, powierz to zadanie specjalistom, którzy od lat zajmują się zakładaniem, naprawą i wymianą wszelkiego zamków oraz awaryjnym otwieraniem na terenie Warszawy.

Pogotowie ślusarskie specjalizuje się w zakładaniu nowych zamków, które mają za zadanie zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Jeśli zamek jest wysłużony, to warto zainwestować w zakup nowego. Posiadanie złego zamka, który odmawia posłuszeństwa, zacina się i wymaga ogromnego wkładu siły w otwieranie, nie zapewni poczucia bezpieczeństwa podczas wyjazdów.

Wymiana zamka o każdej porze dnia

Nasza firma prowadzi montaż zamków w Warszawie. Nasza ekipa składa się ze ślusarzy, którzy w swoim fachu pracują już od kilkunastu lat – wymiana i montaż zamków nie mają zatem dla nich żadnych tajemnic. Montaż zamków w Warszawie zajmuje im kilka chwil. Zainstalowany zamek posiada naszą gwarancję, że będzie służył Państwu przez wiele kolejnych lat. Taki montaż powinien być wpisany w harmonogram Państwa prac remontowych lub budowlanych. Solidne zamki przydadzą się w momencie kończenia pustostanu i rozpoczynania wykończenia domu. Montaż i wymiana zamków do drzwi Gerda to nie lada wyczyn dlatego warto powierzyć tą usługę osobom, które się na tym znają. Wymiana zamków to również punkt obowiązkowy dla każdego, kto zakupił mieszkanie z rynku wtórnego i nie chce mieć niespodziewanych gości. Posiadamy w sprzedaży i prowadzimy wymianę wkładek do drzwi Keso, Gerda, Dierre i innych. Wymianę zamka lub wkładki w mieście studenckim, powinna zainteresować również każdego najemcę mieszkania, który właśnie pożegnał się z lokatorami – nigdy nie wiadomo czy oddane klucze nie zostały wcześniej skopiowane.

Marta Yablonska
Marta Yablonska
2024-05-20
SUPER NA 100%
Drake Rodo
Drake Rodo
2024-02-19
Warszawa Bielany - dojazd w godzinę, szybkie otwarcie drzwi, na drugi dzień wymieniony zamek - szybko i sprawnie - polecam !!!
Jason x
Jason x
2022-05-29
Po nocnej sobotniej eskapadzie pełnej przygód, śmiechu i radości niestety zgubiłem zapasowe klucze do mieszkania. Spotkanie z fachowcem umówione o godzinie 14 na godzine 17. Pan przyjechał chwile wcześniej co bardzo doceniam. Cała usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Otwarcie drzwi i wymiana zamka w przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam firmę. Dziekuje
Piotr
Piotr
2022-03-07
PUNKT ZAMKNIETY OD 2013 roku. Nie ma stacjonarnego punktu - jest sklep ! FROM 2013 CLOSED !

Pełen serwis zamków w Warszawie

Wykonujemy montaż zamków antywłamaniowych Gerda, najwyższej jakości, najnowszej generacji. Zajmujemy się również montażem innych zamków – Dierre, Mottura, Keso, Ikon i inni producenci. Po rozmowie z Klientem dotyczącej jego oczekiwań co do stopnia zabezpieczenia i ceny zamka, nasz ślusarz dobierze najlepsze rozwiązanie, które idealnie sprosta Państwa oczekiwaniom.

Nasze pogotowie ślusarskie w Warszawie przyjedzie do Państwa w momencie otrzymania informacji, ze potrzebują Państwo skorzystać z naszych usług tj. awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie mieszkań czy naprawy zamków. Mogą Państwo również zamówić wizytę z wyprzedzeniem, w zależności od planów remontowych. Wystarczy skontaktować się z nami (zapraszamy do zakładki kontakt) i umówić wizytę na określony dzień. Z pewnością o wyznaczonej porze zjawi się nasz ślusarz, gotów pomóc Państwu w założeniu zamku.

Wymiana zamka w drzwiach

Umów się wymianę zamka

Należy pamiętać, że usługa zakładania zamków wymaga umiejętności oraz odpowiedniego sprzętu. Zapewniamy, że nasze pogotowie ślusarskie posiada zarówno wiedzę, dzięki której w sposób fachowy dokonujemy montażu i wymiany zamków oraz profesjonalny sprzęt do tego typu działań.

Fachowe montowanie zamka do drzwi 7 dni w tygodniu

Jako firma z już ponad 25-letnim doświadczeniem w branży usług ślusarskich, cenione Pogotowie zamkowe zapewnia najwyższą jakość obsługi oraz najbardziej dogodne terminy realizacji zleceń. Jako jeden z najważniejszych punktów na ślusarskiej mapie oferujemy usługi ślusarskie 7 dni w tygodniu. Dzięki tak dużej dostępności zamówienie np. montażu zamka nawierzchniowego na najbardziej pasujący termin nie stanowi żadnego problemu. Klienci dzwoniący pod numer Pogotowia zamkowego, poza możliwymi datami realizacji, pytają też, ile kosztuje montaż zamka w drzwiach. Jest to jedna z najpopularniejszych usług, którą zajmują się wysoko wykwalifikowani eksperci z Pogotowia ślusarskiego. Fachowcy z wieloletnim doświadczeniem przestrzegają, aby w sprawach dotyczących bezpieczeństwa zdać się na rzetelne wsparcie ze strony kompetentnej osoby – zachęca do tego zarówno dostępność usług w Pogotowiu ślusarskim, jak i ceny montażu zamków oraz innych zadań.

Montaż zamka w drzwiach – cennik 2020

Jeśli chodzi o zamek wierzchni, montaż w tym przypadku to zadanie do doświadczonego fachowca. Dlaczego? Czy nie wystarczą umiejętności tzw. złotej rączki, by samodzielnie podjąć się tych zadań? Niestety nie zawsze – czasem zabraknie praktyki lub elementarnej wiedzy, przez co czas pracy może się wydłużyć, a efekt i tak nie będzie zadowalający. Skuteczność zamków do drzwi zależy od ich właściwego montażu, więc tutaj warto zdać się na ekspertów, tym bardziej, że cennik montażu zamków prezentuje się zachęcająco. Montaż zamka wpuszczanego zrealizujemy już od 220 zł przy założeniu podstawowego modelu. Im nowocześniejszy i bardziej zaawansowany mechanizm, tym ta usługa ślusarska będzie droższa. Jeśli zastanawiasz się, jaki jest koszt wymiany zamka (wybranego przez Ciebie modelu), skontaktuj się z godnymi zaufania specjalistami z Pogotowia ślusarskiego. Oto czynny 7 dni w tygodniu numer telefonu: 784-799-733

Montaż zamka cennik

Polecany zamek Gerda – montaż i inne działania ślusarzy

Jedne z najczęstszych zapytań, jakie otrzymują doskonali ślusarze z placówki Pogotowia zamkowego, dotyczą znanych zamków Gerda. Chyba każdy słyszał o tej marce, która na rynku zabezpieczeń zajmuje czołowe miejsce na podium. Producent zamków Gerda znany jest nie tylko osobom prywatnym, ale także użytkownikom publicznym, właścicielom firm itd. – zamki do drzwi tej marki można spotkać praktycznie wszędzie. W związku z tym nierzadko zdarzają się pytania o konkretny zamek Gerda – instrukcja montażu ciekawi wiele osób, które chciałyby zająć się nią w samodzielny sposób. Warto jednak wspomnieć, że najlepsze, a ponadto najszybsze rezultaty da zatrudnienie do tej pracy fachowca. Wykwalifikowany technik z Pogotowia ślusarskiego wie, jak wykonać montaż zamka wierzchniego, jaka powinna być cena montażu zamków prostszych czy jak poradzić sobie z bardziej skomplikowanymi modelami, które osobom bez doświadczenia i ślusarskiej wiedzy mogą sprawiać trochę problemów. Doświadczeni, profesjonalni ślusarze zdają sobie sprawę, że każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia. Fakt, że wiemy, jak zamontować zamek nawierzchniowy w drzwiach, to ważna połowa sukcesu, jednak drugą połową jest umiejętność właściwego doboru mechanizmu zabezpieczającego do danego lokalu. Inne zamki do drzwi sprawdzą się przy prywatnych mieszkaniach, a inne przy siedzibach firm – we właściwym wyborze pomogą nam dobrzy ślusarze pracujący w polecanym Pogotowiu zamkowym. Telefon: 784-799-733

Zadzwoń do nas i zapytaj o ceny zamków a na pewno zostaniesz miło zaskoczony.

Skorzystaj z usług naszego ślusarza – na terenie całej Warszawy i okolic!

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Call Now Button