Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Montaż i wymiana zamków Sochaczew

Montaż zamków – tylko ze specjalistą

Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług Montaż i wymiana zamka w drzwiach Sochaczewślusarskich świadczonych przez Pogotowie zamkowe w Sochaczewie. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w skutecznym montażu i wymianie zamków. Zatrudniamy ślusarzy, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie umożliwiające wykonywanie tego typu usług. Pozwala ono naszym pracownikom zająć się nie tylko montażem zamków, ale także naprawą zamków.

Oprócz doświadczenia,ślusarze z naszej firmy posiadają wiedzę branżową oraz umiejętności umożliwiające sprawne interwencje w zakresie obsługi szerokiej gamy mechanizmów. Specjalizujemy się zarówno w zamkach tradycyjnych – nawierzchniowych czy wpuszczanych, jak i  tych wymagających szerokiej wiedzy – zamkach antywłamaniowych, szyfrowych i elektronicznych.

Szczególnie montaż i wymianę zamków warto zlecić specjalistom z naszej firmy, ponieważ zapewniająoni prawidłowe umocowanie zamka w drzwiach, co jest gwarancją właściwej ochrony przed włamaniem i kradzieżą mienia.

Pogotowie zamkowe w Sochaczewie prowadzi także sprzedaż sprawdzonych mechanizmów. W naszej ofercie znajdują się sprawdzone przez wielu naszych klientów zamki Gerda i zamki Dierre. Zapewniają one wysoki stopień zabezpieczenia przed włamaniem. Można je kupić bezpośrednio u naszych ślusarzy.

Co więcej prowadzimy również doradztwo w zakresie montażu zamków. Zawsze można pytać naszych fachowców, który zamek będzie najbardziej odpowiedni dla danej lokalizacji. W takiej sytuacji zaproponujemy kilka sprawdzonych i efektywnie działających rozwiązań, biorąc pod uwagę także oczekiwania klientów w zakresie wygody użytkowania konkretnych mechanizmów.

W sytuacjach awaryjnych dzwoń po ślusarza

Nasza praca to także pomoc w otwieraniu zatrzaśniętych drzwi. Ślusarze z Pogotowia zamkowego Sochaczew realizują usługi awaryjnego otwierania mieszkań. Ten rodzaju prac stale zyskuje na popularności, ponieważ pozwala bezinwazyjnie i bez żadnych uszkodzeń otworzyć zatrzaśnięte drzwi do mieszkań, firm, biur czy garaży.

Dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród kierowców, cieszy się także usługa awaryjnego otwierania samochodów. Nasza firma wykonuje takie prace we wszystkich markach pojazdów popularnych w Polsce zarówno tych ze średniej półki cenowej, jak i aut luksusowych i w wersji premium.

Pogotowie zamkowe w Sochaczewie – zawsze kiedy potrzebujesz

Szukasz specjalistycznej usługi ślusarskiej? Chcesz zamontować dobry zamek? Zgłoś się do ślusarzy z naszego Pogotowia zamkowego. Pracujemy przez całą dobę. Zawsze możesz na nas polegać. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 784-799-733.

Zapraszamy!

Call Now Button