Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Montaż i wymiana zamków Grójec

Montaż zamków – zadanie dla profesjonalistów

Montaż i wymiana zamków to usługi ślusarskie, które są Montaż i wymiana zamków Grójecpowszechnie poszukiwane przez klientów. Pogotowie zamkowe realizuje je również na terenie Grójca i okolic. Nasi ślusarze to fachowcy, którzy podejmują się przeprowadzenia montażu nawet najbardziej skomplikowanych zamków. W ofercie mamy montaż zamków tradycyjnych oraz instalację zamków nowoczesnych – w tym zamków antywłamaniowych, elektronicznych czy szyfrowych.

Nasi ślusarze znani są i cenieni w branży jako wysokiej klasy fachowcy – posiadają odpowiednie doświadczenie, wiedzę i umiejętności, dzięki którym sprawnie realizują wszystkie usługi – nie tylko montaż zamków, ale także naprawę zamków. Posiadają także dostęp do specjalistycznych narzędzi, dzięki którym wszelkie prace przebiegają sprawnie i profesjonalnie.

Naszym klientom polecamy szczególnie montaż zamków Gerda i instalację zamków Dierre. Te dwie marki oferują sprawdzone mechanizmy, cenione przez naszych klientów. Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Grójcu prowadzą również sprzedaż zamków. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości mechanizmy, które gwarantują skuteczną ochronę przed włamaniem. Możesz je kupić bezpośrednio u naszych pracowników – zawsze kilka różnorodnych modeli posiadają oni w torbach montażowych, dzięki czemu mogą je zaoferować od ręki.

Jeśli nie wiesz, jaki zamek będzie najbardziej odpowiedni do danych drzwi – zapytaj naszych pracowników. Oni z przyjemnością doradzą mechanizm, który spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem odporności na włamanie, jak i komfortu użytkowania.

Inne usługi ślusarskie w ofercie

Wykonujemy szeroki zakres prac ślusarskich. Wśród nich znajduje się awaryjne otwieranie mieszkań. Inną usługą popularną wśród klientów – szczególnie tych, którzy są kierowcami – jest awaryjne otwieranie samochodów. Obie usługi polegają na otwarciu drzwi bez użycia kluczyka. Realizowane są przez naszych ślusarzy w sposób bezinwazyjny – tzn. taki, który nie uszkadza mechanizmów, skrzydeł drzwi oraz futryn.

Zamów profesjonalne usługi!

Pogotowie zamkowe w Grójcu świadczy usługi ślusarskie dla szerokiego grona odbiorców. Wśród naszych klientów są zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby w szerokim zakresie usług ślusarskich. Nam z powodzeniem mogą Państwo zlecić montaż i wymianę zamków.

Pracujemy przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Z naszych usług można korzystać także w niedziele i święta. Z klientami umawiamy się na realizację zleceń w dogodnych dla nich terminach i godzinach. Nasze usługi można zamawiać telefonicznie – tel. 784-799-733.

Zapraszamy!

Call Now Button