Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Montaż i wymiana zamków Stare Babice

Montowanie zamków to nasza specjalności

Jedną z najczęściej wybieranych usług przez naszych Klientów jest Montaż i wymiana zamka Stare Babicemontaż i wymiana zamków. W momencie, gdy zmieniają Państwo mieszkanie, chcą je wynająć kolejnej osobie bądź poprzedni zamek przestał funkcjonować prawidłowo – taka usługa jest właśnie dla Państwa. Jako profesjonaliści odradzamy samodzielne mocowanie zamków – nie każdy jest ekspertem w zakresie ślusarstwa, a jedyne prawidłowo zamocowany zamek może zapewnić bezpieczeństwo.

Nasze pogotowie zamkowe Stare Babice oferuje Państwu usługę profesjonalnego montażu i wymiany zamków. Zainstalujemy każdy zamek w prawidłowy sposób, który sprawi, że będzie służył dla bezpieczeństwa Państwa posiadłości przez wiele lat.  Zajmujemy się również montażem innych produktów zabezpieczających, takich jak drzwi antywłamaniowe, kamery przemysłowe, furtki i bramy.

Ślusarze od zakładania zamków

W zakresie usługi montażu i wymiany zamków każdemu z naszych Klientów oferujemy fachową pomoc  przy wyborze zamka. Jeżeli nie są Państwo przekonani, jaki model zamka najlepiej będzie pasował do modelu Państwa drzwi, proponujemy zdać się na wiedzę profesjonalistów – nasi ślusarze przygotują specjalnie dla Państwa kilka modeli, które będą odpowiadały zarówno Państwa potrzebom, jak i mieścić będą się w budżecie wyznaczonym na ten cel.

Nasze pogotowie ślusarskie w Starych Babicach zajmie się także profesjonalnym zaprojektowaniem najlepiej działającego systemu awaryjnego firmy czy posiadłości. Nie tylko doradzamy naszym Klientom, który zamek wybrać, ale przedstawiamy różne modele drzwi antywłamaniowych, systemów alarmowych i innych rozwiązań zabezpieczających Państwa mieszkania i domy.

Współpracujemy z KESO

Od wielu lat współpracujemy z firmą KESO, która oferuje nowe technologiczne rozwiązania w swoich produktach, które dzięki nam dostępne są również na rynku polskim. Klucze KESO posiadają tzw. nakładki kodowe, które pozwalają w dowolny sposób modyfikować dostęp do zamka właścicieli poszczególnych kluczy. Rozwiązanie, które oferuje KESO  cieszy się coraz większym zainteresowaniem również dlatego, ze w przypadku zagubienia klucza kodowego wystarczy go jedynie rozkodować – nie ma potrzeby wymiany całego mechanizmu na nowy, co oszczędzi nam zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Nasze pogotowie ślusarskie Stare Babice działa całodobowo ze względu na potrzeby naszych Klientów – zdarzają się sytuacje, gdy wymiana zamka potrzebna jest natychmiast. Mogą do nas Państwo dzwonić o każdej porze dnia i nocy – jesteśmy do Państwa dyspozycji

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług ślusarskich, które przygotowaliśmy dla mieszkańców Starych Babic – 784-799-733.

W Starych Babicach wykonujemy również:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
i inne usługi ślusarskie

Call Now Button