Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Montaż i wymiana zamków Raszyn

Bezpieczeństwo naszych klientów to podstawa

Zamki przede wszystkim powinny chronić naszych najbliższych Wymiana i montaż zamka Raszynprzed osobami, które czyhają na nasze dobra materialne i nasze bezpieczeństwo.  Wobec tego warto czujnie pilnować jakości zabezpieczeń w naszym mieszkaniu i  zwracać uwagę wszelkie nieprawidłowości. Może okazać się, że aby nasz dom był nadal bezpieczny, potrzebować będziemy nowego zamka. Taki mechanizm można wymienić zamawiając usługę montażu i wymiany zamków, które świadczy nasze pogotowie ślusarskie w Raszynie.

Najlepsze zamki antywłamaniowe

Jesteśmy pogotowiem zamkowym, które oferuje swoje usługi na terenie Raszyna. Na rynku ślusarskim istniejemy i prężnie działamy już od kilkunastu lat. Profesjonalnie zajmujemy się ślusarstwem, czerpiąc nie tylko z naszej wiedzy, ale także szkoląc się i aktualizując swoją wiedzę. Nowinki technologiczne coraz częściej znajdują zastosowanie w branży ślusarskiej, a my chcemy być z nimi cały czas na bieżąco.

Montaż zamków antywłamaniowych Raszyn

Nasze pogotowie ślusarskie Raszyn posiada dostęp do oryginalnych produktów ślusarskich wykonanej z wysokich jakości materiałów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy KESO. To szwajcarska firma, która oferuje klucze, kłódki, nakładki i zamki najwyższej jakości. Produkty te cenione są za możliwość precyzyjnego spersonalizowania dostępu każdego klucza oraz na dowolne skonfigurowanie dostępu  każdemu z właścicieli kluczy. Takie klucze można w każdej chwili rozkodować i zakodować nowy – bez konieczności wymiany całego mechanizmu.

Zachęcamy naszych Klientów do wymiany wiekowych zamków. Mechanizmy, które już od wielu pokoleń służą mieszkańcom z pewnością potrzebują „emerytury”. Zużyty zamek może okazać się łatwym celem dla złodziei i z pewnością nie będzie nas dobrze ochraniał przed losowymi sytuacjami tak dobrze, jak nowy zamek. Korzystając z naszych usług – a przede wszystkim z usługi montażu zamków – przekonają się Państwo, że montaż zamków może być szybki i tani.

Zakładamy zamki różnych producentów

Wymiana zamków rozpoczyna się od deinstalacji starego mechanizmu zamka w sposób nieinwazyjny, nie uszkadzając przy tym drzwi wejściowych do mieszkania. Następnie pracownik naszego pogotowia zamkowego dobiera odpowiedni zamek bądź instaluje wcześniej wybrany model. Po instalacji cały mechanizm jest testowany – jeżeli działa prawidłowo, nasza praca jest zakończona. Poza montażem zamków zajmujemy się także sprzedażą zamków najlepszych producentów w atrakcyjnej cenie. Zajmujemy się także instalacją alarmów oraz kamer przemysłowych.

Montaż i wymiana zamków to usługa, którą mogą Państwo zamówić przez całą dobę, o dogodnej przez Państwa godzinie. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej całodobowej infolinii: 784-799-733

W Raszynie wykonujemy różne usługi:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
i inne usługi ślusarskie

Call Now Button