Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Pogotowie zamkowe Stare Babice

Ślusarz z prawdziwego zdarzenia

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego i doświadczonego pogotowiaPogotowie zamkowe Stare Babice ślusarskiego w Starych Babiach, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze pogotowie zamkowe Stare Babice składa się ze sztabu ekspertów w dziedzinie ślusarstwa i zabezpieczeń. Nasi pracownicy z pewnością sprostają nawet największym wymaganiom, naprawią każdy zamek, otworzą każde zatrzaśnięte drzwi mieszkania czy samochodu. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy posiadają ogromną wiedzę z zakresu ślusarstwa. Wiedza ta jest nieustannie poszerzana – uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez najlepszych producentów zabezpieczeń i zamków.

Zawsze na wysokim standardzie

Nasze pogotowie ślusarskie Stare Babice dba o wysoki standard obsługi Klienta. Zależy nam nie tylko na szybkim rozwiązaniu problemu, ale i na   zadowoleniu naszych Klientów związanym z wysokim poziomem kultury osobistej naszych pracowników i z ogólnej atmosfery, jaka panuje podczas wykonywanych przez nich zleconych czynności. Nieustannie rozwijamy i  kształcimy się, zdobywając wiedzę na temat najświeższych technologii. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w rozwiązaniu problemu natury ślusarskiej –  serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą filią, działającą  w Starych Babicach.

Posiadamy potrzebne licencje

Świadczymy między innymi takie usługi jak awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodów. Wykonujemy je w oparciu o licencję policyjną, która upoważnia nas do awaryjnego otwierania wszelkiego zamków w sposób awaryjny. Ponadto montujemy, wymieniamy i naprawiamy zamki. Zajmujemy się również dorabianiem kluczy i sprzedażą produktów ślusarskich. Nasza firma specjalizuje się również w konsultingu i doradztwie w zakresie ślusarstwa. Prowadzimy zarówno serwis urządzeń objętych gwarancją, jak i serwis pogwarancyjny urządzeń i produktów ślusarskich.

Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku branży ślusarskiej od wielu lat promujemy solidne marki, które w swoich produktach wykorzystują nowoczesne technologie. Jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem szwajcarskiej firmy KESO w naszym kraju. Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą produktów tej firmy; oferujemy atrakcyjne ceny, które z pewnością zadowolą każdego Klienta.

Dostępni o każdej porze.

Nasze usługi pogotowie zamkowe w Starych Babicach świadczy przez całą dobę. Wiemy, że awaria zamka może zdarzyć się w każdej chwili, a chcemy, jako rzetelna firma, zawsze odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Nie pozostawimy nikogo z problemem – działamy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia i skutecznie rozwiązujemy każdy problem.

Cieszymy się, że obdarzyli nas Państwo zaufaniem. Zapraszamy do kontaktu 784-799-733 i do skorzystania z usług pogotowia zamkowego Stare Babice.

W Starych Babicach wykonujemy również:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Call Now Button