Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Naprawa zamków Warszawa 24h

Naprawa i serwis zamków Gerda, Dierre, Mottura

Często eksploatowane zamki, takie jak zamki drzwi mieszkań, domów czy samochodów są narażone na zniszczenie. Związane może to być z zadrapaniem powierzchni zamka, próbami otwierania zamka “na siłę” lub nawet… z próbą włamania. Wtedy do akcji powinien wkroczyć prawdziwy fachowiec, który świadczy profesjonalne usługi ślusarskie w Warszawie.

Serwis zamków to Gerda, Dierre i innych producentów

Odnalezienie dobrego ślusarza w Warszawie jest ciężkie, a czasami wręcz niemożliwe – zwłaszcza, jeśli potrzebujemy takiego eksperta “na już”, nie zaś z pewnym wyprzedzeniem. Tak odpowiedzialne zadanie, jakim jest naprawa zamków należy powierzyć wyłącznie profesjonaliście, aby nie narażać się na zbędne dodatkowe koszty. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Profesjonalne pogotowie ślusarskie w Warszawie dostępne jest do Państwa dyspozycji dwadzieścia cztery godziny na dobę, cały tydzień – również w niedziele i święta. Wyróżnia nas szybki czas reakcji – do naszego Klienta dojeżdżamy w przeciągu kilku, kilkunastu minut, w zależności od lokalizacji.

Marta Yablonska
Marta Yablonska
2024-05-20
SUPER NA 100%
Drake Rodo
Drake Rodo
2024-02-19
Warszawa Bielany - dojazd w godzinę, szybkie otwarcie drzwi, na drugi dzień wymieniony zamek - szybko i sprawnie - polecam !!!
Jason x
Jason x
2022-05-29
Po nocnej sobotniej eskapadzie pełnej przygód, śmiechu i radości niestety zgubiłem zapasowe klucze do mieszkania. Spotkanie z fachowcem umówione o godzinie 14 na godzine 17. Pan przyjechał chwile wcześniej co bardzo doceniam. Cała usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Otwarcie drzwi i wymiana zamka w przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam firmę. Dziekuje
Piotr
Piotr
2022-03-07
PUNKT ZAMKNIETY OD 2013 roku. Nie ma stacjonarnego punktu - jest sklep ! FROM 2013 CLOSED !

Nasi Klienci o nas:

“Korzystałem z usług pogotowia ślusarskiego w niezbyt przyjemnym momencie. Po urlopie okazało się, że zamek moich drzwi jest popsuty, nie mogłem dostać się do domu. Okazało się, że przy zamku majstrowali złodzieje, którzy próbowali dostać się do mojego domu. Zadzwoniłem do ślusarzy i po kilku minutach pracownik pogotowia był u mnie. Naprawił mechanizm w przeciągu kilku minut, dorzucił kilka rad od siebie odnośnie innych zabezpieczeń. Wszystko w miłej atmosferze, za niezwykle okazyjną cenę. Jako klient w potrzebie POLECAM.”
Paweł, l.47, Warszawa

Postaw na sprawdzonych fachowców

Naprawa zamków przez pracowników naszego pogotowia odbywa się w sposób szybki i dokładny. Jeśli ślusarz naprawia zamek, to w taki sposób, aby naprawić całkowicie mechanizm, wykonując czynności, które mają za zadanie przywrócić zamek do pierwotnego stanu. Jeśli jednak okaże się, że zamek pomimo prób naprawy nie nadaje się już do użytku, nasz ślusarz nie pozostawi Państwa w potrzebie. Znając Państwa potrzeby przedstawi ofertę zamków, których montaż nastąpić może podczas tej samej wizyty. Dbamy o komfort naszych Klientów, dlatego pracujemy wyłącznie na oryginalnych materiałach najwyższej jakości. Nasz ślusarz przedstawi Państwu także garść rad, w jaki sposób samodzielnie dbać o zamek i jego mechanizm, aby strzegł naszego bezpieczeństwa jak najdłużej.

Naprawa zamka drzwi cena

Szybka naprawa zamka drzwi w Pogotowiu ślusarskim

Bez wątpienia, aby zapewnić sobie sprawną, a przy tym fachową realizację usługi ślusarskiej, najlepiej zgłosić się do zaufanego punktu, w którym pracują sami specjaliści. Mowa o Pogotowiu zamkowym, które oferuje bardzo szeroki zakres obsługi – od naprawy zamka po awaryjne otwieranie drzwi – a także wysoką dyspozycyjność swoich pracowników. Świadomość, że w razie potrzeby możemy skorzystać z usług ślusarskich aż 7 dni w tygodniu, zdecydowanie podnosi komfort korzystania z oferty Pogotowia ślusarskiego. W tym miejscu warto wspomnieć o dodatkowych atutach, czyli kompetencjach dobrych ślusarzy, którzy zatrudnieni są w tej placówce, a także przystępnych cenach naprawy zamków i innych zadań. Wszystkie zlecenia realizowane są nie tylko w sprawny sposób, lecz także z zachowaniem najwyższych standardów obsługi. Wato poznać więcej szczegółów, dzwoniąc pod numer infolinii Pogotowia zamkowego, która czynna jest przez 7 dni w tygodniu: 784-799-733

Ślusarze mówią, ile kosztuje naprawa zamka drzwi

Koszt naprawy zamków, podobnie jak innych zleceń, zależy od różnych czynników. Pierwszym i podstawowym kryterium jest rozległość problemu z zamkiem. Czy jest to poważna usterka, która wymaga znalezienia czasochłonnego rozwiązania? Czy raczej drobna rzecz, przy której wystarczy np. tylko oczyścić zamek do drzwi, by odzyskał on swoją dawną sprawność? Niekiedy awaria zamka jest na tyle skomplikowana, że na miejscu ślusarz stwierdza konieczność wymiany zamka. Na szczęście profesjonaliści z Pogotowia ślusarskiego są zawsze przygotowani na każdą ewentualność i w razie czego mają przy sobie najlepsze zamki do drzwi od uznanych producentów. Jeśli mowa o naprawie zamków, cennik tej usługi może być także zróżnicowany ze względu na region – inne koszty możemy ponieść w dużych miastach, a inne w mniejszych miejscowościach, choć tutaj warto brać pod uwagę fachowców, którzy oferują usługi ślusarskie z dojazdem. Nierzadko do pozornie atrakcyjnej ceny naprawy zamka ten koszt doliczany jest osobno, więc na pewno warto wybrać tę ofertę, która jasno uwzględnia całościową wycenę, bez żadnych ukrytych „dodatków”. W Pogotowiu ślusarskim, które posiada już 25-letnią historię, cennik usług ślusarskich jest przejrzysty i zawiera w sobie wszystkie elementy – w przypadku montażu i wymiany zamków czy naprawy zamka będzie to również koszt dojazdu, jak i niezbędnego do pracy produktu. Aby uzyskać więcej szczegółów, najlepiej skontaktować się telefonicznie. Dobrzy ślusarze już w czasie rozmowy będą w stanie wstępnie oszacować rodzaj problemu z zamkiem i przybyć na miejsce z właściwymi narzędziami, które umożliwią sprawny serwis zamków itp. Tel. 7 dni w tygodniu: 22 292-69-91

Naprawa zamka cennik

Naprawa zamka drzwi – cena

Każdy zamek do drzwi ma inną budowę, a współcześni producenci prześcigają się w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii, które mają za zadanie zwiększać nasze bezpieczeństwo. Praca ślusarza nie polega więc tylko na samym wykonywaniu z góry ustalonych czynności, ale również na nieustannym podnoszeniu swoich kompetencji. Aby móc sprawnie poradzić sobie z każdą naprawą zamka, przedstawiciel Pogotowia ślusarskiego powinien posiadać jak najszerszą oraz przede wszystkim aktualną wiedzę, obejmującą najnowsze trendy i rozwiązania. Wobec tego, na jedno z podstawowych pytań – jaki jest koszt naprawy zamka? – odpowiedź może być różna, w zależności od rodzaju samego zabezpieczenia, jak i przyczyny problemu. Kontakt: 784-799-733

Jeśli mają Państwo pytania, wątpliwości, bądź są Państwo zainteresowani naprawą zamków, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i podejmiemy się zleconego nam zadania – 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Call Now Button