Naprawa zamków Warszawa 24h

Naprawa i serwis zamków Gerda, Dierre, Mottura

Często eksploatowane zamki, takie jak zamki drzwi mieszkań, domów czy samochodów są narażone na zniszczenie. Związane może to być z zadrapaniem powierzchni zamka, próbami otwierania zamka “na siłę” lub nawet… z próbą włamania. Wtedy do akcji powinien wkroczyć prawdziwy fachowiec, który świadczy profesjonalne usługi ślusarskie w Warszawie.

Serwis zamków to Gerda, Dierre i innych producentów

Odnalezienie dobrego ślusarza w Warszawie jest ciężkie, a czasami wręcz niemożliwe – zwłaszcza, jeśli potrzebujemy takiego eksperta “na już”, nie zaś z pewnym wyprzedzeniem. Tak odpowiedzialne zadanie, jakim jest naprawa zamków należy powierzyć wyłącznie profesjonaliście, aby nie narażać się na zbędne dodatkowe koszty. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Profesjonalne pogotowie ślusarskie w Warszawie dostępne jest do Państwa dyspozycji dwadzieścia cztery godziny na dobę, cały tydzień – również w niedziele i święta. Wyróżnia nas szybki czas reakcji – do naszego Klienta dojeżdżamy w przeciągu kilku, kilkunastu minut, w zależności od lokalizacji.

Nasi Klienci o nas:

“Korzystałem z usług pogotowia ślusarskiego w niezbyt przyjemnym momencie. Po urlopie okazało się, że zamek moich drzwi jest popsuty, nie mogłem dostać się do domu. Okazało się, że przy zamku majstrowali złodzieje, którzy próbowali dostać się do mojego domu. Zadzwoniłem do ślusarzy i po kilku minutach pracownik pogotowia był u mnie. Naprawił mechanizm w przeciągu kilku minut, dorzucił kilka rad od siebie odnośnie innych zabezpieczeń. Wszystko w miłej atmosferze, za niezwykle okazyjną cenę. Jako klient w potrzebie POLECAM.”
Paweł, l.47, Warszawa

Postaw na sprawdzonych fachowców

Naprawa zamków przez pracowników naszego pogotowia odbywa się w sposób szybki i dokładny. Jeśli ślusarz naprawia zamek, to w taki sposób, aby naprawić całkowicie mechanizm, wykonując czynności, które mają za zadanie przywrócić zamek do pierwotnego stanu. Jeśli jednak okaże się, że zamek pomimo prób naprawy nie nadaje się już do użytku, nasz ślusarz nie pozostawi Państwa w potrzebie. Znając Państwa potrzeby przedstawi ofertę zamków, których montaż nastąpić może podczas tej samej wizyty. Dbamy o komfort naszych Klientów, dlatego pracujemy wyłącznie na oryginalnych materiałach najwyższej jakości. Nasz ślusarz przedstawi Państwu także garść rad, w jaki sposób samodzielnie dbać o zamek i jego mechanizm, aby strzegł naszego bezpieczeństwa jak najdłużej.

Naprawa zamka drzwi cena

Jeśli mają Państwo pytania, wątpliwości, bądź są Państwo zainteresowani naprawą zamków, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i podejmiemy się zleconego nam zadania – 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów