Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Awaryjne otwieranie mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki

Dbamy o najmniejsze szczegóły

Czasami zdarzają się sytuacje kryzysowe, w takcie których pomocAwaryjne otwieranie mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki fachowca jest nieoceniona. Bez względu na, to czy zgubili Państwo klucz do domu, czy uległ on zniszczeniu, a może po prostu przez przypadek zostawiliście go w mieszkaniu, ślusarze z Pogotowia zamkowego Nowy Dwór Mazowiecki będą mogli Wam pomóc. Znajdujące się w naszej ofercie awaryjne otwieranie drzwi wykonywane jest z należytą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Jesteśmy świadomi, że w naszych rękach znajduje się Państwa bezpieczeństwo. Ponadto staramy się, aby usługa ta została wykonana tak szybko, jak jest to możliwie –wszystko dla Państwa komfortu. Otworzymy zamek w Twoich drzwiach zanim się obejrzysz.

Nie ma dla nas zadań niemożliwych

Awaryjne otwieranie mieszkań to dla nas codzienność, usługę tą wykonujemy nader często. Żadne zatrzaśnięte drzwi i żaden zacinający się zamek nie stanowią dla nas problemu na tyle dużego, aby zrezygnować z wykonania usługi. Ekipa Pogotowia zamkowego w Nowym Dworze Mazowieckim to wykwalifikowani i kompetentni eksperci. Naszym orężem jest ogromna wiedza na temat awaryjnego otwierania drzwi oraz najwyższej klasy nowoczesny sprzęt i skuteczne techniki, konieczne do otwierania drzwi bez ich uszkadzania.Po mimo bogatego doświadczenia nasi pracownicy bezustannie biorą udział w szkoleniach, dzięki którym są w stanie awaryjnie otworzyć każdy rodzaj zamka. Nie stanowią dla nas problemu zamki wpuszczane, elektroniczne, wielopunktowe, szyfrowe, zamek baskwilowy, kasetkowy.

Pod wskazany przez Państwa adres przyjeżdżamy samochodem wyposażonym w profesjonalne narzędzia ślusarskie, ale także z zapasem zamków i wkładek posiadających wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Szybko otworzymy mieszkanie, bez szkody dla drzwi, a następnie sprawdzimy, jaka była przyczyna zatrzaśnięcia.

Najwyższej klasy usługi ślusarskie

Oprócz awaryjnego otwierania mieszkań zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem samochodów. Awaryjne otwieranie drzwi wynika nierzadko z poważnej awarii mechanizmu zamka, która sprawia, że jest on niezdatny do dalszego użytkowania. W takie sytuacji mogą Państwo skorzystać z usług wymiany i montażu nowego zamka.Nasi ślusarze mogą zamontować zamki wszystkich najbardziej renomowanych producentów. Posiadamy między innymi zamki Gerda i Dierre. Z usług Pogotowia zamkowego w Nowym Dworze Mazowieckim można skorzystać także w ramach naprawy zamków.

Do Państwa dyspozycji również w niedziele i święta

Z troski o naszych Klientów wykonujemy awaryjne otwieranie drzwi o każdej porze dnia i nocy. Ponadto jesteśmy dla Ciebie dostępni siedem dni w tygodniu – również w niedziele i święta. Nasze dyżury trwają całą dobę. Jeśli potrzebujesz interwencji ślusarza w zakresie montażu i wymiany zamków – polecamy nasze usługi!

Zachęcamy do kontaktu! Tel. 784-799-733

Call Now Button